« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 stycznia 2023 r., imieniny Macieja, Martyny, Teofila

Moja Ostrołęka

Aktualności

Udany start Zuzi na OMDO w Warszawie

8 października zawodniczka UKS Piątka Ostrołęka Zuzanna Zecer uczestniczyła w pierwszych eliminacjach ogólnopolskich zawodów dla dzieci w ramach programu "Od Młodzika Do Olimpijczyka" w sezonie 2022/2023, które odbyły się na pływalni Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnym WUM w Warszawie.


 

W zawodach udział wzięło ponad 740 zawodniczek i zawodników reprezentujących 70 klubów z całej Polski. Zuzia zdobyła jeden złoty medal na 50 m stylem motylkowym z czasem 35,50 s (rekord życiowy) oraz srebro na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:14.47 s (rekord życiowy).

Reklama

- Nasza młoda pływaczka tylko udowodniła, że należy do czołowych zawodniczek rocznika 2012 w Polsce, ale też legitymuje się najlepszym wynikiem w stylu motylkowym w swoim roczniku w swim rankingu - mówi Andrzej Pyskło, szkoleniowiec UKS Piątka Ostrołęka.

 

Odsłon: 2503
Komentarzy: 0
13:36, 11.10.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ambroziak mistrzem Polski

Ambroziak mistrzem Polski

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia na poznańskiej Malcie odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski w pływaniu w kategoriach masters. Znakomity start zanotowal zawodnik UŚKS Ostrołęka - Tomasz Ambroziak.

14 krążków Piątki. W 2022 roku zdobyli aż 127 medali!

14 krążków Piątki. W 2022 roku zdobyli aż 127 medali!

W minioną sobotę pływalnia "Błękitna" w Wyszkowie była areną Ogólnopolski Zawodów Pływackich "Puchar Sprintu". W zawodach wzięło udział ponad 350 zawodniczek i zawodników z 20 klubów, w tym ekipa Piątki Ostrołęka. 

Dwa złota, trzy srebra i brązy WOPR-OS na koniec sezonu

Dwa złota, trzy srebra i brązy WOPR-OS na koniec sezonu

Osiem medali, trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej mężczyzn, trzecie miejsce w klasyfikacji indywidualnej obejmującej wszystkie starty w kategorii open w wykonaniu Adama Wiśniewskiego oraz kilka rekordów życiowych to osiągnięcia WOPR-OS Ostrołęka podczas Zimowych Mistrzostw Polski w sportowym ratownictwie wodnym, które odbyły się w Szczecinie.

Medale Pauliny i Jakuba Bieżuńskich (zdjęcia)

Medale Pauliny i Jakuba Bieżuńskich (zdjęcia)

Kapitalny koniec sezonu startowego Squatiny w Warszawie. Przedstawiciele klubu z Ostrołęki wzięli udział w największej imprezie pływackiej w Polsce - Otylia Swim Cup. Impreza Fundacji Otylii Jędrzejczak - mistrzyni olimpijskiej w pływaniu ściągnęła do Warszawy ponad 800 zawodników.

Tournee UKS Piątki Ostrołęka. Złoto Zuzanny

Tournee UKS Piątki Ostrołęka. Złoto Zuzanny

W ostatnich dniach zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyli w zawodach w Olsztynie, Warszawie oraz Chorzelach. Złoty medal wywalczyła Zuzanna Zecer. Pierwsze miejsce w rywalizacji w Chorzelach wywalczyły: Helena Żerańska oraz Łucja Tomczak.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo