« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 stycznia 2023 r., imieniny Macieja, Martyny, Teofila

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ekipa Atlety walczyła w lidze juniorów i juniorek

Sztangiści UKS Atleta Ostrołęka poza udziałem w wieloboju atletycznym i trójboju siłowym startowali również w dwuboju olimpijskim III rundy ligi mazowieckiej juniorek i juniorów. Spisali się bardzo dobrze. 


 

Wśród dziewcząt wystąpiły: Julia Stachurska i Gabriela Zapust. Julia wyrwała 43 kg, a podrzuciła 55 kg, co dało w dwuboju 98 kg - 147,7 pkt. Sinclair'a. Gabrysia wyrwała 42 kg i podrzuciła 53 kg, co dało jej 95 kg w dwuboju - 155,3 pkt. Sinclair'a. Obie zebrały 303,6 pkt. do klasyfikacji drużyny, utrzymując się na trzeciej pozycji.

Reklama

W drużynie męskiej wystąpili: Kacper Mróz, Krystian Łuba i Igor Rutkowski. Tym razem drużyna wystąpiła w niepełnym składzie bez Olka Płodziszewskiego. Kacper w dwuboju zgromadził 100 kg (47 kg +53 kg), co przełożyło się na 201,1 pkt. Sinclair'a. Krystian wybił w górę w obu bojach 131 kg i dało to 131,9 pkt. Sinclair'a. 

Igor wyrwał 51 kg, podrzucił 66 kg, a w dwuboju zebrał 117 kg - 206,2 pkt., ustanawiając tym samym trzy rekordy: w rwaniu 4 kg więcej, podrzucie 1 kg więcej i dwuboju o 5 kg więcej. Dla drużyny w tej rundzie zebrali 539,2 pkt. Sinclair'a.

Odsłon: 5254
Komentarzy: 1
13:44, 11.10.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rusza grupa dla miłośników spacerów. Chodzę Bo Lubię Ostrołęka startuje oficjalnie już w sobotę

Rusza grupa dla miłośników spacerów. Chodzę Bo Lubię Ostrołęka startuje oficjalnie już w sobotę

Chodzę Bo Lubię na stałe wkracza do Ostrołęki. Miłośnicy spacerów (z kijami lub bez) będą spotykać się dwa razy w tygodniu na wspólne 60-minutowe zajęcia. Najbliższy już w sobotę w lesie koło Czarnowca (gm. Rzekuń).

Szukają animatorów na orliki

Szukają animatorów na orliki

W związku z kolejną edycją projektu „Lokalny Animator Sportu” rozpoczyna się nabór na funkcję animatora sportu na siedmiu boiskach typu orlik. Dokumenty należy złożyć do 17 stycznia do godz. 12:00 w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrołęce przy ul. gen. Józefa Hallera 10 lub Urządu Miasta Ostrołęki, pl. gen. Józefa Bema 1.

Na spacer i bieganie w każdą sobotę do Czarnowca

Na spacer i bieganie w każdą sobotę do Czarnowca

Ponad 30 osób wzięło udział w sobotnim wspólnym spacerze i biegu w lesie koło Czarnowca (gm. Rzekuń). Ci, którzy nie mogli przybyć dzisiaj, nie muszą się martwić. Spacery dla każdego, marszobiegi i wspólne bieganie odbywać będzie się w tym miejscu w każdą sobotę aż do kwietnia.

Chodzę Bo Lubię w Czarnowcu

Chodzę Bo Lubię w Czarnowcu

Grupa Biegam Bo Lubię Ostrołęka, znana dotychczas z organizowania wspólnego biegania, rozszerza swoją działalność o nową inicjatywę - spacery. Już jutro (sobota 14 stycznia) w Czarnowcu odbędzie się kolejny spacer w ramach zajęć Chodzę Bo Lubię. To świetna okazja dla tych, którzy lubią spacerować.

Nabór wniosków o stypendia sportowe

Nabór wniosków o stypendia sportowe

Do 31 stycznia można składać wnioski o przyznanie okresowych stypendiów sportowych dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe w 2022 roku. Zapoznaj się z informacjami, kto może składać wnioski, sportowcy z jakich dyscyplin oraz co powinien zawierać wniosek.

» Wasze komentarze

ola @ 08:26, 13.10.2022r. IP: *.*.51.43

Brawo ATLECI

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo