« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 26 listopada 2022 r., imieniny Delfiny, Lechosława, Konrada

Moja Ostrołęka

Aktualności

Strefa kibica Korony już w sobotę

Przed reprezentacją Polski drugi mecz podczas mistrzostw świata w Katarze. Wszyscy zawodnicy Korony Ostrołęka wraz z rodzicami będą kibicować biało-czerwonym w meczu z Arabią Saudyjską. Areną będzie Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce - budynek A.
Organizatorzy przygotowali konkurs. Do wygrania będą gadżety reprezentacji Polski. Co trzeba zrobić? Wystarczy przyjść na mecz w przebraniu kibica naszej kadry. W przerwie odbędzie się wybór najciekawszych przebrań.

Reklama

Wejście na salę na pół godziny przed pierwszym gwizdkiem. Na miejscu dostępna będzie kawiarnia. Kolejne spotkanie już 30 listopada o godz. 20:00. Wówczas Robert Lewandowski i spółka zagrają z Argentyną.

Odsłon: 1062
Komentarzy: 2
13:00, 24.11.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Polska - Arabia. Mamy typy ludzi z naszego regionu

Polska - Arabia. Mamy typy ludzi z naszego regionu

Przed reprezentacją Polski drugie spotkanie w mistrzostwach świata. Dzisiaj o godz. 14:00 ekipa Czesława Michniewicza zmierzy się z Arabią Saudyjską. Biało-czerwoni na inaugurację bezbramkowo zremisowali z Meksykiem, zaś nasi rywale sensacyjnie pokonali 2:1 Argentynę. 

Robert i Sebastian z piątą pozycją

Robert i Sebastian z piątą pozycją

Funkcjonariusze Zakładu Karnego w Przytułach Starych reprezentowali barwy Warszawskiego Inspektoratu Służby Więziennej w I Mistrzostwa Polski Służby Więziennej w Futsalu 40+ w Szczyrku.

Startujemy z graniem w nocy

Startujemy z graniem w nocy

Już dzisiaj odbędzie się inauguracyjna seria gier Nocnej Ligi Futsalu. Od godz. 21:00 w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia toczyć się będą boje na parkiecie. W stawce znalazło się 12 ekip. 

Adrian Duszak już ma medal mistrzostw świata!

Adrian Duszak już ma medal mistrzostw świata!

Ma 27 lat. Pochodzi z Dylewa w gminie Kadzidło. - Cel jest tylko jeden - złoto - mówił na początku listopada Adrian Duszak. Nasz reprezentant już niemal dotrzymał słowa i wywalczył awans do finału podczas Teqball World Championships 2022, które rozegrane są w Norymberdze.

Historyczny turniej. Jest jedno wolne miejsce!

Historyczny turniej. Jest jedno wolne miejsce!

I w historii powiatu ostrołęckiego Turniej Nocy o puchar wójta gminy Kadzidło oraz firmy Łuk-Dasz odbędzie się już w najbliższy weekend. Rozpoczęcie rywalizacji o godz. 19:40, zaś zakończenie o ...2:22!

» Wasze komentarze

Haha @ 22:37, 24.11.2022r. IP: *

Muzeum to chyba jakiś ośrodek sportu będzie?

Juhas @ 08:21, 25.11.2022r. IP: *.*.109.153

Gdyby to była strefa kibica reprezentacji Polski lub chociażby Narwi to bym poszedł ale na strefę Juhasa nie ma opcji!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo