« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 21 lipca 2024 r., imieniny Daniela, Dalidy, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Znamy mistrzów tenisa (zdjęcia)

Niedziela to dobry dzień na sportowe aktywności. Ping pong, czyli tenis stołowy to dyscyplina sportowa popularna zarówno wśród młodszego jak i starszego pokolenia. Turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis w Obierwi cieszył się dużą popularnością. 
W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Obierwi organizatorzy przygotowali rywalizację dla dzieci i młodzieży oraz dla wszystkich mieszkańców gminy Lelis. Duża frekwencja i rywalizacja na wysokim poziomie sprawiła, że nie zabrakło wielu sportowych emocji. Organizatorem rywalizacji byli: Rada Gminna LZS w Lelisie, Centrum Kultury - Biblioteki i Sportu w Lelisie i Szkoła Podstawowa w Obierwi oraz wójt gminy Lelis.

 

Wyniki końcowe starszych
Juniorki/kobiety
1. Julia Waszkiewicz
2. Małgorzata Sęk
Open kobiet
1. Grażyna Duszak
2. Ilona Mróz
Juniorzy
1. Konrad Parzych
2. Szymon Antoszewski
3. Kamil Kaczyński
Open
1. Norbert Dzięgielewski
2. Łukasz Grzegorczyk
3. Jakub Mizerek
Oldboy
1. Waldemar Parzych
2. Mariusz Brzostowski
3. Dariusz Mróz

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Turniej tenisa stołowego w Obierwi

Więcej zdjęć: Turniej tenisa stołowego w Obierwi

Odsłon: 17008
Komentarzy: 0
11:43, 16.01.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wakacyjne zajęcia tenisa ziemnego

Wakacyjne zajęcia tenisa ziemnego

MOSiR zaprasza na bezpłatne treningi tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży. Zajęcia poprowadzi instruktor. Treningi odbywać się będą na kortach tenisowych o nawierzchni ziemnej przy ul. Hallera 10. Każdy uczestnik zajęć otrzyma pamiątkowy medal oraz nagrodę rzeczową.

Wakacyjne turnieje tenisa stołowego

Wakacyjne turnieje tenisa stołowego

9 lipca oraz 20 sierpnia w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia rozegrane zostaną turnieje tenisa stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego.

Zagrasz w tenisa? Zgłoś się!

Zagrasz w tenisa? Zgłoś się!

Już 2 czerwca odbędą się turnieje dla dzieci i młodzieży organizowane przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. Zmagania odbędą się w trzech kategoriach wiekowych: pomarańczowej (do 10 lat), zielonej (do 12 lat) i młodzieżowej (do 16 lat).

Bartosz Murach mistrzem

Bartosz Murach mistrzem

Znamy najlepszego w turnieju singlowym. W zmaganiach zorganizowanych przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wzięło udział 34 uczestników, w tym cała czołówka z Ostrołęki i okolic.

Znamy terminarz. Będzie się działo!

Znamy terminarz. Będzie się działo!

Znamy podział na grupy i plan gier sobotniego tenisowego Turnieju Deblowego w kategorii open. Do rywalizacji w turnieju przystąpi siedem par deblowych. Zmagania toczyć się będą w dwóch grupach. Zmagania będą toczyć się do dwóch wygranych setów. Przy remisie zespoły rozegrają tie-breaka do 10 punktów. Do fazy półfinałowej awansują dwie najlepsze pary z każdej z grup. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo