« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 31 marca 2023 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Znamy mistrzów tenisa (zdjęcia)

Niedziela to dobry dzień na sportowe aktywności. Ping pong, czyli tenis stołowy to dyscyplina sportowa popularna zarówno wśród młodszego jak i starszego pokolenia. Turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis w Obierwi cieszył się dużą popularnością. 
W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Obierwi organizatorzy przygotowali rywalizację dla dzieci i młodzieży oraz dla wszystkich mieszkańców gminy Lelis. Duża frekwencja i rywalizacja na wysokim poziomie sprawiła, że nie zabrakło wielu sportowych emocji. Organizatorem rywalizacji byli: Rada Gminna LZS w Lelisie, Centrum Kultury - Biblioteki i Sportu w Lelisie i Szkoła Podstawowa w Obierwi oraz wójt gminy Lelis.

 

Wyniki końcowe starszych
Juniorki/kobiety
1. Julia Waszkiewicz
2. Małgorzata Sęk
Open kobiet
1. Grażyna Duszak
2. Ilona Mróz
Juniorzy
1. Konrad Parzych
2. Szymon Antoszewski
3. Kamil Kaczyński
Open
1. Norbert Dzięgielewski
2. Łukasz Grzegorczyk
3. Jakub Mizerek
Oldboy
1. Waldemar Parzych
2. Mariusz Brzostowski
3. Dariusz Mróz

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Turniej tenisa stołowego w Obierwi

Więcej zdjęć: Turniej tenisa stołowego w Obierwi

Odsłon: 7076
Komentarzy: 0
11:43, 16.01.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Olga Baranek mistrzynią. Wiśniewski i Szczęsny na podium

Olga Baranek mistrzynią. Wiśniewski i Szczęsny na podium

W miniony wtorek w hali sportowo-widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia odbył się turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży pod honorowym patronatem prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika oraz przewodniczącego Rady Miasta Wojciecha Zarzyckiego.

Znamy mistrzów tenisa (zdjęcia)

Znamy mistrzów tenisa (zdjęcia)

Rekordowa ilość zawodniczek i zawodników wzięła udział w 4. Mistrzostwach Czarnowca w tenisie stołowym o puchar sołtysa Czarnowca Marka Karczewskiego. W czarnowieckiej świetlicy wiejskiej zmierzyło się 27 osób.

Zagraj w mistrzostwach Czarnowca

Zagraj w mistrzostwach Czarnowca

Już 22 stycznia rozegrane zostaną 4. Mistrzostwa Czarnowca o puchar sołtysa w tenisie stołowym. Zmagania odbędą się w świetlicy wiejskiej przy ul. Dzikiej Róży 2. Sponsorami zawodów są mieszkańcy Czarnowca. Organizatorzy zapraszają chętnych do walki przy stołach.

Zagrasz w tenisa?

Zagrasz w tenisa?

Ludowe Zespoły Sportowe w Lelisie, Centrum Kultury Biblioteki i Sportu w Lelisie oraz Szkoła Podstawowa w Obierwi zapraszają do udziału w turnieju tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Zmagania odbędą się już 15 stycznia. Start o godz. 10:30. 

Tenis za darmo? Już w sobotę

Tenis za darmo? Już w sobotę

10 grudnia po raz kolejny Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wraz z Urzędem Gminy Olszewo-Borki zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne zajęcia tenisowe, które odbędą się w Szkole Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Olszewie-Borkach.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo