« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 stycznia 2023 r., imieniny Macieja, Martyny, Teofila

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rusza grupa dla miłośników spacerów. Chodzę Bo Lubię Ostrołęka startuje oficjalnie już w sobotę

Chodzę Bo Lubię na stałe wkracza do Ostrołęki. Miłośnicy spacerów (z kijami lub bez) będą spotykać się dwa razy w tygodniu na wspólne 60-minutowe zajęcia. Najbliższy już w sobotę w lesie koło Czarnowca (gm. Rzekuń).


W ostatnich tygodniach biegacze z Biegam Bo Lubię informowali o nowej formie spędzania wolnego czasu. Nie wszystkim z bieganiem po drodze. W Ostrołęce i regionie wiele osób lubi po prostu spacerować, nierzadko z kijami od nordic walking. Właśnie z myślą o tych, którzy lubią chodzić organizowane były zajęcia Chodzę Bo Lubię. Pierwsze spotkania przypadły uczestnikom do gustu i na stałe mają zagościć w Ostrołęce i powiecie.

Reklama

- Jesteśmy po spotkaniu założycielskim. Liderką Chodzę Bo Lubię Ostrołęka została Justyna Sokołowska, znana wszystkim miłośnikom nordic walking z Ostrołęki i regionu. To ciepła i dobra dusza  z ogromną wiedzą. Jest instruktorką nordic walking. Będą ją wspierać dwie świetne chodziarki: Jolanta Żerańska, także instruktorka nordic walking, oraz Monika Brodacka - mówi Klaudia Baczewska z Biegam Bo Lubię Ostrołęka.

Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu:

Miejsca startów mogą ulec zmianom, dlatego warto śledzić facebookowy profil BBL Ostrołęka. Zajęcia potrwają około godziny.

Reklama

Spacerowanie ma wiele zalet dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Przede wszystkim, jest to świetny sposób na relaks i odpoczynek od codziennych obowiązków. Spacerowanie na świeżym powietrzu pozwala na poprawę kondycji, a także pomaga w utrzymaniu prawidłowej wagi. Dodatkowo spacerowanie po lesie pozwala na kontakt z naturą i pozytywnie wpływa na nastrój.

 

Fot. Spotkanie założycielskie Chodzę Bo Lubię Ostrołęka (źródło: facebook.com/BBL Ostrołęka)

Odsłon: 5550
Komentarzy: 5
21:46, 19.01.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Szukają animatorów na orliki

Szukają animatorów na orliki

W związku z kolejną edycją projektu „Lokalny Animator Sportu” rozpoczyna się nabór na funkcję animatora sportu na siedmiu boiskach typu orlik. Dokumenty należy złożyć do 17 stycznia do godz. 12:00 w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrołęce przy ul. gen. Józefa Hallera 10 lub Urządu Miasta Ostrołęki, pl. gen. Józefa Bema 1.

Na spacer i bieganie w każdą sobotę do Czarnowca

Na spacer i bieganie w każdą sobotę do Czarnowca

Ponad 30 osób wzięło udział w sobotnim wspólnym spacerze i biegu w lesie koło Czarnowca (gm. Rzekuń). Ci, którzy nie mogli przybyć dzisiaj, nie muszą się martwić. Spacery dla każdego, marszobiegi i wspólne bieganie odbywać będzie się w tym miejscu w każdą sobotę aż do kwietnia.

Chodzę Bo Lubię w Czarnowcu

Chodzę Bo Lubię w Czarnowcu

Grupa Biegam Bo Lubię Ostrołęka, znana dotychczas z organizowania wspólnego biegania, rozszerza swoją działalność o nową inicjatywę - spacery. Już jutro (sobota 14 stycznia) w Czarnowcu odbędzie się kolejny spacer w ramach zajęć Chodzę Bo Lubię. To świetna okazja dla tych, którzy lubią spacerować.

Nabór wniosków o stypendia sportowe

Nabór wniosków o stypendia sportowe

Do 31 stycznia można składać wnioski o przyznanie okresowych stypendiów sportowych dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe w 2022 roku. Zapoznaj się z informacjami, kto może składać wnioski, sportowcy z jakich dyscyplin oraz co powinien zawierać wniosek.

Laureaci nagrody okolicznościowej Starosty Ostrołęckiego

Laureaci nagrody okolicznościowej Starosty Ostrołęckiego

Na ostatniej sesji Rady Powiatu w Ostrołęce, oprócz dorocznych nagród Starosty Ostrołęckiego wręczone zostały także nagrody okolicznościowe starosty. Zarząd Powiatu przyznał je osobom, które wyróżniają się osiągnięciami w działalności sportowej.

» Wasze komentarze

Fred @ 10:52, 20.01.2023r. IP: *.*.36.97

Rozszyfrujcie skrót RBL..

Mixer @ 11:50, 20.01.2023r. IP: *.*.242.229

Kolejni atencjusze.

Gumiś @ 12:07, 20.01.2023r. IP: *.*.233.135

W sam raz na romanse takie dlugie spacery :)

Znajomy @ 13:34, 20.01.2023r. IP: *.*.129.45

Justynka spoko dziewczyna ale te drugie stowarzyszenie lepiej nie gadać. Byłaś niezależna Justynko kiedy chciałaś to se poszłaś z koleżankami o kijkach. A teraz no nie wiem czas pokaże Ci

Henry @ 10:25, 21.01.2023r. IP: *.*.147.213

chodzę i też lubię...wódę!!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo