« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 stycznia 2023 r., imieniny Macieja, Martyny, Teofila

Moja Ostrołęka

Aktualności

Grając w piłkę, pomagali Marysi (zdjęcia)

Zarówno w sobotnim turnieju dla rocznika 2015, jak i w niedzielnym dla 2016 nie była prowadzona klasyfikacji końcowa. Liczyła się dobra zabawa i uśmiech u dzieciaczków. Każdy otrzymał pamiątkowy medal. W ciągu dwóch dni udział wzięło blisko 170 dzieci, rozegrano 66 spotkań. Jednak w ten weekend najważniejsza była zbiórka dla Marysi z Fundacji „Serca dla Maluszka”. 
- W ciągu dwóch dni udało się zebrać ponad 2500 zł, co zdecydowanie przekroczyło nasze oczekiwania. Dla mamy Marysi, pani Emilii, również przygotowaliśmy małe upominki - voucher do gabinetu kosmetycznego Alexandrium oraz voucher na makijaż od firmy „Ewelina maluje”. Na koniec zostało bardzo dużo suchego prowiantu oraz słodkości. Postanowiliśmy dać jeszcze więcej dobra i wszystko przekazaliśmy do Placówki Pieczy Zastępczej „Korczakówka” przy ulicy Poznańskiej w Ostrołęce. Warto pomagać - Paweł Buczek, prezes Akademii Młodego Piłkarza.

Reklama

Buczek w imieniu całego zarządu Akademii Młodego Piłkarza podziękowania kieruję do: sponsorów, którzy wsparli finansowo te dwa dni zmagań, rodziców rocznika 2015 oraz 2016, przyjaciół oraz partnerów Akademii Młodego Piłkarza oraz wszystkich obecnych na hali za każdą złotówkę wrzuconą do puszki dla Marysi.

Sponsorami turnieju byli: AD Logistics Joanna Cieśluk, TKW Trans Tomasz Wójcicki, BRUK - TOM Tomasz Kaczmarczyk, PI Studio, Vitmed24, Alexandrium, Ewelina maluje, KWANT - hurtownie elektryczne.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Turnieje Akademii Młodego Piłkarza

Więcej zdjęć: Turnieje Akademii Młodego Piłkarza

Odsłon: 2232
Komentarzy: 1
10:20, 24.01.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ale otwarcie Świtu!

Ale otwarcie Świtu!

Gracze z Baranowa mają za sobą pierwszy mecz kontrolny podczas przygotowań do rundy wiosennej w Klasie B. Podopieczni Wojciecha Gąski na własnym boisku bardzo pewnie pokonali przedstawiciela Klasy A - FC 2012 Różan.

Narew II z triumfem

Narew II z triumfem

Gracze z Ostrołęki rozegrali drugie spotkanie w okresie przygotowawczym. Podopieczni Łukasza Bałazego w niedzielne przedpołudnie ograli 2:0 wyżej notowanego przeciwnika. Narew II poradziła sobie z Ostrovią Ostrów Mazowiecka.

Dwie bramki w meczu KS CK Troszyn. 'Maja' jest jak wino

Dwie bramki w meczu KS CK Troszyn. "Maja" jest jak wino

Gracze Michała Złotkowskiego wreszcie rozegrali swój pierwszy mecz kontrolny. W Kolnie zmierzyli się z Wissą Szczuczyn. W pierwszej połowie w barwach KS CK wystąpiło aż siedmiu zawodników testowanych. Po zmianie stron na placu pojawił się "stary" Troszyn.

Narew po sprawdzianie w stolicy disco polo

Narew po sprawdzianie w stolicy disco polo

Gracze z Ostrołęki zakończyli drugim mecz kontrolnym w tym okresie przygotowawczym. Podopieczni rozpoczęli serię gier od porażki 1:5 z Olimpią Zambrów. Dzisiaj Narwi poszło dużo lepiej. W starciu niebiesko-czerwonych z trzecioligowcem padły cztery bramki.

Korona Bejbi. Od małego na całego z piłką przy nodze

Korona Bejbi. Od małego na całego z piłką przy nodze

Projekt Korona Bejbi powstał z myślą o najmłodszych mieszkańcach Ostrołęki. To innowacyjny projekt na trenowanie w naszym regionie. Trenerzy zapraszają za zajęcia z piłką nożną przy nodze dzieci w wieku dwóch i trzech lat.

» Wasze komentarze

rodzic @ 21:08, 24.01.2023r. IP: *.*.176.20

czy pan prezes mógłby odpowiedziec nam rodzicom co ma wspólnego z ck Troszyn

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo