« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 stycznia 2023 r., imieniny Macieja, Martyny, Teofila

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dobre starty Siódemki

W miniony weekend przedstawiciele UKS Siódemka Ostrołęka startowali w hali Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Wśród blisko 700 zawodników, nieźle wypadły: Oliwia Półtorak  i Kornelia Rusiłowicz.
Oliwia, która po raz pierwszy wystartowała na płotkach i zajęła trzecie miejsce w biegu na 60 m w kategorii U-14, osiągając 10,96 s w eliminacjach i 10,97 s w finale. Także trzecie miejsce, ale w biegu na 600 m w grupie 16-latek wywalczyła Kornelia Rusiłowicz z czasem 1:45,66 s.

Czwarta w biegu na 600 m kobiet była Małgorzata Wierzbowska - 1:50,02 s. Piątą lokatę na 2000 m zajął Karol Rogoziński. jego czas to 6:07,79 s, Siódmy na tym samym dystansie Artur Mrozek osiągnął czas 6:45,58 s.

Reklama

W biegu na 60 m w kategorii U-14 wystartowały: Oliwia Półtorak osiągając czas 9,13 s oraz Aleksandra Kubeł, która z czasem 8,95 s zakwalifikowała się do finału B, w którym zajęła czwartą lokatę z czasem 8,97 s. Ostatecznie w swojej kategorii była 9. (ukończyło 42 zawodniczki). Na 60 m przez płotki w kategorii U-16 wzięła udział Julia Pyskło, osiągając czas 12,11 s.

Oliwia Półtorak i Aleksandra Kubeł na zdjęciu z Adrianną Sułek - wicemistrzynią Europy i czwartą zawodniczką mistrzostw świata w siedmioboju

Odsłon: 686
Komentarzy: 0
10:27, 24.01.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dobre skoki i pchnięcia naszych

Dobre skoki i pchnięcia naszych

Podopieczni Bartosza Witkowskiego oraz Katarzyny i Konrada Szusterów mają za sobą kolejny start. Przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka zmagali się podczas I Halowego Mitingu Kontrolnego WMOZLA w hali warszawskiego AWF.

III Zimowy Ultramaraton Kurpiowski. Pobiegniesz?

III Zimowy Ultramaraton Kurpiowski. Pobiegniesz?

5 lutego o godzinie 7:00 rozpocznie się bieg w zimowej - takie nadzieje mają organizatorzy - scenerii po leśnych duktach Kurpiowszczyzny. Podobnie jak w latach ubiegłych, trasa będzie prowadzić po jednej pętli o o długości 25 km. Można ją pokonać jeden raz lub dwukrotnie, ale tym razem jest dodatkowy wariant. Można zawrócić na 8 km.

Sala blisko rekordu życiowego

Sala blisko rekordu życiowego

W ostatnia sobotę odbyło się w Polsce kilka mityngów halowych, w których wystartowało około 2500 zawodników, w tym ponad 850 w Spale, gdzie zawody trwały 11 godzin. Właśnie tam po okresie ciężkich treningów wystartowali zawodnicy UKS Siódemka Ostrołęka z grupy trenera Dariusza Dąbrowskiego. 

Ola Dobkowska zaczęła od 160 cm

Ola Dobkowska zaczęła od 160 cm

Zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka ma za sobą pierwszy start w tym roku. Aleksandra Dobkowska podczas zgrupowania kadry narodowej w skoku wzwyż w Toruniu wzięła udział w ogólnopolskim mitingu.

Ola szlifuje formę w Toruniu

Ola szlifuje formę w Toruniu

W niedzielę swoje pierwsze zgrupowanie w tym rok kadry narodowej w skoku wzwyż zakończy Aleksandra Dobkowska. Zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka od 5 stycznia szlifuje formę w Toruniu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo