Środa, 24 kwietnia 2024 r., imieniny Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Kolejny udany występ naszych zawodników. Wygrane: Grędy, Drężka i Olendra

W sobotę przedstawiciele Victorii Ostrołęka wzięli udział w 79. edycji Warszawskiej Grandy w kickboxingu w formule K1. Łącznie podczas całej imprezy odbyły się 52 pojedynki. Daniel Zaręba desygnował do bojów czterech zawodników.

Pierwszy między linii wszedł Dominik Gręda w kategorii wagowej do 91 kg w grupie seniorów. Nasz przedstawiciel pokonał bardzo dobrego i utytułowanego Michała Wodeckiego z Klubu Fight Gym Lublin. Równo dwa lata temu Dominik debiutował na tej imprezie i od tego czasu zrobił ogromny postęp.

Piotr Drężek wśród seniorów w kategorii wagowej 75 kg podtrzymał zwycięską serię walk z ubiegłego roku i pewnie na punkty pokonał Klaudiusza Milczarka z UKS High Kick Gym Szczecin, świetnie witając się w kategorii najstarszych zawodników.

Kamil Sęk w grupie wagowej open spotkał się Danielem Szychem z klubu Fight Gym Lublin. - To były trzy twarde rundy mocnych wymian ciosów i kopnięć w wykonaniu obydwu zawodników. W tym starciu to rywal był lepszy i to jego ręka powędrowała do góry. Dla Kamila to starcie było etapem przygotowań do zbliżającego się Pucharu Polski i mistrzostw kraju - mówi Daniel Zaręba, szkoleniowiec Victorii.

Jako ostatni z naszych zawodników, ale za to pierwszy raz w życiu w ringu pojawił się Patryk Olender w kategorii wagowej do 75 kg. W grupie juniorów zaliczył udany debiut, gdyż zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów z zawodnikiem gospodarzy Mariuszem Klimaszewskim z Legia Fight Club. - Patryk pokazał się z bardzo dobrej strony i daje dużą nadzieję na kolejne wygrane walki - dodaje opiekun ostrołęczan.

Walki naszych zawodników można obejrzeć W TYM MIEJSCU.

3:12 Dominik Gręda
7:54 Piotr Drężek
8:42 Kamil Sęk
9:28 Patryk Olender

Odsłon: 12657