« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 31 marca 2023 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dziewczęta Aleksandry Żendzian z doświadczeniami

W Mysidle odbył się turniej rozstawieniowy Mistrzostw Mazowsza Kinder + Sport. W kategorii "czwórek" wystąpiły trzy drużyny OTPS Nike Ostrołęka. Podopieczne Aleksandry Żendzian zostawiły sporo serca na boisku, za co należą im się wielkie brawa.
Nike I Ostrołęka reprezentowały: Karolina Jędrzejczyk, Michalina Zalewska, Patrycja Zielonka, Wiktoria Łaniewska, Zuzanna Podbielska, Maria Kossakowska. Nasze siatkarki wygrały trzy z pięciu meczów.

Reklama

Ekipa Nike II grała w składzie: Paulina Kościelska, Aleksandra Gałka, Nikola Bednarczyk, Apolonia Romanowska, Aleksandra Obrębska, Aleksandra Węckowicz. Ostrołęczanki zanotowały dwie wygrane w pięciu bojach.

Nike III Ostrołęka reprezentowały: Lena Dymerska, Julia Wasilewska, Marcelina Tomczak, Ilona Przybyła, Aleksandra Parzych. Dziewczęta triumfowały raz na pięć podejść.

 

Odsłon: 6709
Komentarzy: 0
10:41, 03.02.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

SPS Volley powalczy u lidera

SPS Volley powalczy u lidera

Ten mecz może zdecydować o mistrzostwie w Mazowieckiej Lidze Seniorów. Siatkarze SPS Volley już w niedzielę o godz. 18:00 rozpoczną spotkanie z POLCANEX Kobyłka. Podopieczni Arkadiusza Piasty mają punkt straty do lidera. 

Cztery ekipy Nike walczyły pod siatką

Cztery ekipy Nike walczyły pod siatką

W Mysidle odbyły się mistrzostwa Mazowsza Kinder+Sport w kategorii "trójek". W premierowym turnieju ligowym wystartowały przedstawicielki OTPS Nike Ostrołęka, które szkolone są przez Sylwię Gałkę.

Siatkarki Nike walczyły w Mysidle

Siatkarki Nike walczyły w Mysidle

Podopieczne Aleksandry Żendzian z OTPS Nike Ostrołęka mają za sobą turniej o mistrzostwo Mazowsza Kinder+Sport w kategorii "czwórek". W Mysidle walczyły trzy ekipy. - Moje zawodniczki dzielnie walczyły o każdy punkt, zdobywając przy tym cenne doświadczenia - mówi trenerka.

Kolejne doświadczenia ekipy Olimpu

Kolejne doświadczenia ekipy Olimpu

Siatkarze Olimpu Ostrołęka mają za sobą I ligowy turniej o mistrzostwo Mazowsza w mini siatkówce w kategorii "dwójek" oraz "trójek". W zmaganiach wzięło udział sześć ekip z naszego terenu. Jedna drużyna musiała zrezygnować ze względu na problemy zdrowotne zawodników.

SPS Volley nie do zatrzymania (zdjęcia, wideo)

SPS Volley nie do zatrzymania (zdjęcia, wideo)

To jest bardzo udany sezon naszych siatkarzy. W sobotę podopieczni Arkadiusza Piasty po raz trzynasty cieszyli się z triumfu. Gracze SPS Volley Ostrołęka bez straty seta triumfowali nad piątą ekipą w tabeli - KTS Flot Iskra Warszawa. W tabeli SPS zajmuje drugie miejsce ze stratą jednego punktu do POLCANEX Kobyłka. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo