« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 31 marca 2023 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Narew! Co? Cztery - zero!

To była udana sobota dla zawodników Narwi. Ostrołęczanie wybrali się na pierwszy wyjazdowy mecz w rundzie wiosennej. Wygrali i to 4:0 na boisku Mazura w Karczewie. Trafienia dla naszych zaliczyli: Kamil Jastrzębski, Ivan Budniak, Orchan Faracov oraz Vilela Ghingaro Bruno.




Niebiesko-czerwoni już do przerwy mieli przewagę trzech goli. Strzelanie rozpoczął Kamil Jastrzębski, który otrzymał podanie od Przemysława Olesińskiego za linię obrony i po przyjęciu strzałem z 10 metrów nie dał szans bramkarzowi gospodarze. Jeszcze przed zmianą stron podopieczni Tomasza Staniórskiego dwukrotnie mieli powody do zadowolenia. Po asyście Olesińskiego do siatki trafił Ivan Budniak, a następnie Orchan Faracov, dla którego był to premierowy gol w barwach Narwi. Jego wyczyn skopiował Vilela Ghingaro Bruno. Brazylijczyk ustalił wynik zawodów.

Reklama

Mazur Karczew - Narew Ostrołęka 0:4 (0:3)
Bramki: Jastrzębski 10', Budniak 38', Faracov 45', Vilela 82'.
Narew: Shavketov - K. Drężek (89' Kubeł), Cassio, Ochrimenko, Gałązka, Ciężar (83' Barciak), Vilela, Faracov (78' Trojanowski), Jastrzębski (72' Zięba), Olesiński, Budniak (84' Bieńkowski).
Żółte kartki: Gałązka, Jastrzębski, Shavketov, Ciężar.

Odsłon: 7033
Komentarzy: 2
17:34, 18.03.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Narew i KS CK Troszyn szykują się do wyjazdów

Narew i KS CK Troszyn szykują się do wyjazdów

W sobotę kolejne mecze o punkty rozegrają piłkarze forBET IV ligi. Trzeci w tabeli KS CK Troszyn zmierzy się z MKS Piaseczno. Narew Ostrołęka poszuka punktów w Ząbkach, gdzie zagra z miejscową Ząbkovią. Jakie macie przeczucia? Jakie padną wyniki? Piszcie w komentarzach.

301 dni czekania i gramy! Rusza Ostrołęcka Liga Piłki Nożnej

301 dni czekania i gramy! Rusza Ostrołęcka Liga Piłki Nożnej

Już jutro odbędzie się pierwsza kolejka Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej pod honorowym patronatem prezydenta miasta - Łukasza Kulika. W tej edycji o prymat powalczy dziewięć ekip: Turbina Ostrołęka I, Turbina Ostrołęka II, X-Car Auto-Lakiery, MMWM Ostrołęka, Gentelmeni Ostrołęka, Stora Enso Narew, Elektro-Energetyka, LZS Promil Olszewka, AMP PieCar.

Amelka i Zuzia z wyróznieniem. Bliźniaczki w kadrze województwa!

Amelka i Zuzia z wyróznieniem. Bliźniaczki w kadrze województwa!

Dwie zawodniczki Jantaru Ostrołęka mają za sobą zajęcia kadry naborowej rocznika 2010. Piłkarki nożne prowadzone przez Arkadiusza Sypniewskiego wczoraj ćwiczyły na obiekcie przy ul. Łazienkowskiej w Warszawawie.

Kurpik u siebie, Rzekunianka w Glinojecku

Kurpik u siebie, Rzekunianka w Glinojecku

Liczymy na trzeci z rzędu weekend z kompletem punktów Kurpika i Rzekunianki. Gracze z Kadzidła w sobotę podejmą KS Wąsewo. Z kolei piłkarze z Rzekunia wybierają się do Glinojecka na starcie z Kryształem. W komentarzach wrzucajcie swoje typy.

GKS Łyse, Bartnik, Narew II i ULKS Ołdaki powalczą o punkty

GKS Łyse, Bartnik, Narew II i ULKS Ołdaki powalczą o punkty

Przed nami drugi weekend w tym roku ze zmaganiami w Klasie A. W sobotę i niedzielę czekają nas spore emocje. Bartnik zagra z Gladiatorem. GKS Łyse podejmie Opię. Lider z Ołdaki zmierzy się na wyjeździe z Orzycem Chorzele, zaś Narew II będzie gościć ekipę Pełty Karniewo.

» Wasze komentarze

12345 @ 19:10, 18.03.2023r. IP: *.*.51.12

ważne punkty

kibic piłki @ 21:42, 18.03.2023r. IP: *.*.242.147

Brawo Narew

» Dodaj komentarz




Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama



Najnowsze wideo