« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 30 maja 2023 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Gałązka: U mnie nie ma zmiłuj, gdy gram z żoną w badmintona

Przed zespołem z Ostrołęki kolejne starcie. Dzisiaj o godz. 17:00 Narew podejmie KS Raszyn. Podopieczni Damiana Milewskiego potrzebują punktów jak tlen. Muszą wygrywać, by utrzymać się w IV lidze. Dużym krokiem było zwycięstwo z lokalnym rywalem - KS CK Troszyn. Jak będzie za kilka godzin? 
ROZMOWA Z Damianem Gałązką, zawodnikiem Narwi Ostrołęka
Jeżeli wystąpię w meczu to mogę obiecać, że wynik będzie pozytywny
Maszyna ruszyła?
- Mam taką nadzieję. Ile może się już psuć. Potrzebowaliśmy przełamania i przypomnienia sobie, jak smakuje wygrana. Z Troszynem smakuje podwójnie, wiec dobrze rokuje na środowy mecz.

Reklama

Jak podsumujesz mecz z KS CK Troszyn?
- To było ostre spotkanie. Było widać napięcie i to, że nikt nie odpuści. Już na początku meczu była potrzebna pomoc lekarzy, ponieważ Artur Bajor miał rozcięcie na głowie. U mnie skończyło się na guzie. Jeżeli chodzi o sferę czysto taktyczna to zrealizowaliśmy plan jaki przekazał nam trener. Troszyn niczym nas nie zaskoczył. To był otwarty i wyrównany mecz, ale wygrała drużyna, która zrobiła mniej błędów w defensywie. 

Dzisiaj KS, ale nie CK, a Raszyn. Jak będzie?
- Teraz jesteśmy na fali. Morale drużyny się poprawiły, ale trzeba zrobić kolejny krok w walce o utrzymanie. Jeżeli znowu będziemy zdyscyplinowani i pokażemy charakter jaki ma Narew Ostrołęka to ekipa z Raszyna będzie wracała w minorowych nastrojach.

Wszyscy zdajecie sobie sprawę, że to niezwykle ważne starcie?
- Tak, zdajemy sobie sprawę, ale teraz każdy mecz będzie ważny. Nie ma miejsca na błędy. Jeżeli wystąpię w meczu to mogę obiecać, że wynik będzie pozytywny. W poniedziałek doznałem urazu i walczę z czasem, aby zagrać.

Po spotkaniu pojawiły się komentarze, że zapewne KS CK Troszyn pomógł lokalnemu rywalowi. Jak to skomentujesz?
- Nawet nie chce mi się w takie bzdury wierzyć. Nikt nie lubi przegrywać, a jeżeli się mylę to niech nie gra w piłkę nożną. U mnie nie ma zmiłuj, gdy gram z żoną Weroniką w badmintona (śmiech - przyp. red.).

Odsłon: 23777
Komentarzy: 0
13:56, 17.05.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Nasi we władzach związku. Kto będzie rządził naszą w regionie? 

Nasi we władzach związku. Kto będzie rządził naszą w regionie? 

Waldemar Trochimiuk został wybrany prezesem Ciechanowsko - Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej / Delegatura MZPN. W spotkaniu wzięło udział 98 delegatów oraz delegatek z prawem głosu oraz zaproszeni goście.

Wpadnij i zobacz piłkarskie nadzieje!

Wpadnij i zobacz piłkarskie nadzieje!

Dzisiaj o godz. 18:30 rozpocznie się pierwszy Futbol Drybling Cup 2023. Zmagania zawodników i zawodniczek z rocznika 2016 i młodsi odbędą się na Orliku na osiedlu Stacja w Ostrołęce. 

Półtorak, Samsel, Kłos i Żerański z powołaniami

Półtorak, Samsel, Kłos i Żerański z powołaniami

Dzisiaj o godz. 11:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ciechanowie rozpoczęła się konsultacja szkoleniowa Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Wśród wyróżnionych z rocznika 2011 znaleźli się gracze z naszego terenu.

Narew z punktem. KS CK Troszyn z blamażem. A już w środę...

Narew z punktem. KS CK Troszyn z blamażem. A już w środę...

Remis i porażka naszych zespołów. Po trzech zwycięstwach z rzędu ekipa z Ostrołęki musiała się zadowolić remisem z Wisłą II Płock. Podopieczni Damiana Milewskiego stracili gola w końcówce starcia z "Nafciarzami". A KS CK Troszyn? Przegrał z najsłabszym zespołem w stawce 3:5...

Rzekunianka górą. Kurpik nie

Rzekunianka górą. Kurpik nie

Odmienne humory towarzyszyły ekipom z naszego powiatu po 27. kolejce Klasy Okręgowej. Rzekunianka Rzekuń wygrała 2:1 z Wkrą Sochocin i cały czas bije się o awans. Osłabiony Kurpik Kadzidło uległ aż 0:6 Kryształowi Glinojeck.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo