« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 31 maja 2023 r., imieniny Anieli, Marietty, Petroneli

Moja Ostrołęka

Aktualności

Jastrzębski: Nie mogę się doczekać, kiedy wraz z żoną Martyną będziemy pokazywać mu świat

Jednym z bohaterów spotkania pomiędzy Narwi Ostrołęka z KS Raszyn był Kamil Jastrzębski. 27-letni ofensywny gracz w talii Damiana Milewskiego zdobył gola na wagę zwycięstwa po dośrodkowaniu Bartłomieja Gromka i celnej główce. "Jastrząb" nie mógł wymarzyć sobie lepszego scenariusza, gdyż po trafieniu wraz z kolegami wykonał gest kołyski na cześć niedawno urodzonego syna.


ROZMOWA Z Kamilem Jastrzębskim, zawodnikiem Narwi Ostrołęka
Nie mogę się doczekać, kiedy wraz z żoną Martyną będziemy pokazywać mu świat
Scenariusz był niemal ułożony pod Ciebie...
- Nic nie dzieje się bez przyczyny (śmiech - przyp. red.). Zdobycie gola i kołyska dla synka to wisienka na torcie. Trudno opisać uczucie, które towarzyszyły mi w tamtym momencie. Zdobyliśmy niezwykle cenne punkty. Odnieśliśmy drugie zwycięstwo. 

Reklama

Ale Twój występ nie był taki pewny...
- Nie mogłem grać z Troszynem. Chodziłem do specjalistów, kręglarzy. Plecy bolały. Chciałem pomóc drużynie. Jestem mega zadowolony.

A właśnie, jakie imię ma synek?
- Tymon. Mam synka Tymona Jastrzębskiego. Zostałem tatą. To niesamowite uczucie, którego nie da się kupić. Kto został ojcem, wie o czym mówię. Można mieć drogi samochód, piękną willę. Ale narodziny dziecka to moment nie do opisania.

Zapewne chciałeś, żeby na świecie pojawił się syn?
- Chciałem, by urodziło się zdrowe dziecko. O to się modliłem. Podwójną radością jest to, że mam juniora. Nie mogę się doczekać, kiedy wraz z żoną Martyną będziemy pokazywać mu świat.

Czyli synek jest przedłużeniem rodu Jastrzębskich?
- Dokładnie. Dziadek Zbigniew jest bardzo dumny. Podobnie jak babcia Aneta. No i rodzice mojej żony. Wojciech jest zagorzałym kibicem piłki nożnej. Chyba nie ominął spotkania Narwi od kiedy występuje w drużynie. Wszyscy są bardzo szczęśliwi. Również druga babcia Tymona - Anna. 

Odsłon: 10259
Komentarzy: 0
11:55, 20.05.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Nasi we władzach związku. Kto będzie rządził naszą w regionie? 

Nasi we władzach związku. Kto będzie rządził naszą w regionie? 

Waldemar Trochimiuk został wybrany prezesem Ciechanowsko - Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej / Delegatura MZPN. W spotkaniu wzięło udział 98 delegatów oraz delegatek z prawem głosu oraz zaproszeni goście.

Wpadnij i zobacz piłkarskie nadzieje!

Wpadnij i zobacz piłkarskie nadzieje!

Dzisiaj o godz. 18:30 rozpocznie się pierwszy Futbol Drybling Cup 2023. Zmagania zawodników i zawodniczek z rocznika 2016 i młodsi odbędą się na Orliku na osiedlu Stacja w Ostrołęce. 

Półtorak, Samsel, Kłos i Żerański z powołaniami

Półtorak, Samsel, Kłos i Żerański z powołaniami

Dzisiaj o godz. 11:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ciechanowie rozpoczęła się konsultacja szkoleniowa Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Wśród wyróżnionych z rocznika 2011 znaleźli się gracze z naszego terenu.

Narew z punktem. KS CK Troszyn z blamażem. A już w środę...

Narew z punktem. KS CK Troszyn z blamażem. A już w środę...

Remis i porażka naszych zespołów. Po trzech zwycięstwach z rzędu ekipa z Ostrołęki musiała się zadowolić remisem z Wisłą II Płock. Podopieczni Damiana Milewskiego stracili gola w końcówce starcia z "Nafciarzami". A KS CK Troszyn? Przegrał z najsłabszym zespołem w stawce 3:5...

Rzekunianka górą. Kurpik nie

Rzekunianka górą. Kurpik nie

Odmienne humory towarzyszyły ekipom z naszego powiatu po 27. kolejce Klasy Okręgowej. Rzekunianka Rzekuń wygrała 2:1 z Wkrą Sochocin i cały czas bije się o awans. Osłabiony Kurpik Kadzidło uległ aż 0:6 Kryształowi Glinojeck.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo