« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 30 maja 2023 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dąbrowska druga i czwarta. Startowali: Górska, Dobkowski, Kordel i Górska

W minioną niedzielę na starcie zawodów lekkoatletycznych zameldowali się najmłodsi zawodnicy Siódemki Ostrołęka. Na obiekcie Ośrodka Sportu i Rekreacji na Targówku odbył się I Mazowiecki Miting dla Dzieci. W stawce było pięcioro naszych uczestniczących w programie Lekkoatletyka dla Każdego.
Najlepiej wypadła najmłodsza 11-letnia Laura Dąbrowska, która w kategorii U-12 zajęła drugie miejsce w skoku w dal. W najlepszej próbie osiągnęła 3,96 m, bijąc swój rekord życiowy. W finale biegu na 60 m była czwarta z czasem 9,59 s. 

Reklama

Piątą lokatę w skoku w dal w kategorii U-14 zajęła Natasza Górska - 4,26 m (rekord życiowy), a w biegu na 100 m osiągnęła czas 14,63 s. Tuż za finałowymi ósemkami i to zarówno w skoku w dal (4,00 m), jak i w biegu na 100 m (14,98 s) uplasował się Piotr Dobkowski, startujący w grupie U-14.

Pozostałe wyniki:
Amelia Kordel – 15,07 s na 100 m i 3,58 m w skoku w dal (U-14)
Maja Górska – 16,22 s na 100 m oraz 3,28 m w skoku w dal (U-14). W obu konkurencjach poprawiła rekordy życiowe.

Odsłon: 2159
Komentarzy: 1
12:22, 23.05.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kornelia Rusiłowicz z najlepszym wynikiem w Polsce!

Kornelia Rusiłowicz z najlepszym wynikiem w Polsce!

W niedzielne przedpołudnie na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Warszawy Młodzików (U-16), w których wystartowały reprezentantki UKS Siódemka Ostrołęka. 

Pobiegli ku czci pamięci Stanisława Dzięgielewskiego (zdjęcia)

Pobiegli ku czci pamięci Stanisława Dzięgielewskiego (zdjęcia)

W Obierwi odbyła się świetna impreza biegowa. Uczestnicy uczcili pamięć pierwszego i wielkiego kurpiowskiego maratończyka Stanisława Dzięgielewskiego. Chętni mieli do pokonania 5 lub 10 km. Można było spacerować z kijkami, jak również bez nich. Liczyła się pamięć, fajna zabawa, a na końcu rywalizacja.

Magdalena Bokun skoczyła najdalej. Dzisiaj powalczy we Włoszech

Magdalena Bokun skoczyła najdalej. Dzisiaj powalczy we Włoszech

Zawodniczka AZS AWF Katowice pochodząca z Lelisa ma za sobą udział w HQ AIRCOM Inter-Nation Track and Field Championships 2023. Podczas zmagań w Tillburgu odniosła zwycięstwo. Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki zajęła pierwsze miejsce indywidualnie oraz drużynowo.

Dziesięć lat temu odszedł wielki człowiek - Stanisław Dzięgielewski. W niedzielę bieg ku jego chwale!

Dziesięć lat temu odszedł wielki człowiek - Stanisław Dzięgielewski. W niedzielę bieg ku jego chwale!

28 maja o godz. 11:00 rozpocznie się bieg ku pamięci Stanisława Dzięgielewskiego. Będzie to znakomita okazja, by uczcić pierwszego i wielkiego kurpiowskiego maratończyka. Co ciekawe, zapisy zostały zakończone, ale organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych, by tego dnia przyjechać do Obierwi.

Stanisław Dzięgielewski odszedł w Dniu Matki. Za wcześnie (zdjęcia)

Stanisław Dzięgielewski odszedł w Dniu Matki. Za wcześnie (zdjęcia)

26 maja 2013 roku około godz. 13:00 wielki pasjonat sportu Stanisław Dzięgielewski uległ wypadkowi. Na drugim okrążeniu wyścigu kolarskiego pod Łodzią upadł na szosie, uderzając głową w przydrożny słupek. Zginął na miejscu. W tym roku mija dziesiąta rocznica jego śmierci. Cześć jego pamięci!

» Wasze komentarze

7 @ 20:41, 23.05.2023r. IP: *.*.191.72

3,96 m

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo