« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 31 maja 2023 r., imieniny Anieli, Marietty, Petroneli

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rekordy Dawida Kalwary i Radosława Krupy

Strefowe eliminacje do Letniej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży do 17 lat odbyły się w Siedlcach dla województw: łódzkiego, mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Ostrołękę pod opieką trenerów: Zenona Grądzkiego i Władysława Niedźwieckiego reprezentowali: Dawid Kalwara w wadze 73 kg i Radosław Krupa w wadze 89 kg. 
Obaj zawodnicy to uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce. Ustanowili nowe rekordy życiowe w podrzucie i dwuboju olimpijskim. Dawid uzyskał 50 kg w rwaniu oraz 66 kg w podrzucie, co dało 116 kg w dwuboju. Z kolei Radosław wyrwał 60 kg i podrzucił 88 kg. Zmagania zakończył z wynikiem 148 kg.

Reklama

- Czekamy aż spłyną wyniki z pozostałych stref eliminacyjnych, po czym nastąpi weryfikacja wyników a następnie ogłoszenie zakwalifikowanych do Letniej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - mówi Władysław Niedźwiecki, szkoleniowiec UKS Atleta Ostrołęka.

Odsłon: 1783
Komentarzy: 0
15:41, 25.05.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Julia Stachurska brązową medalistką mistrzostw kraju

Julia Stachurska brązową medalistką mistrzostw kraju

Bardzo dobry rezultat podczas Mistrzostw Polski Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w podnoszeniu ciężarów osiągnęła zawodniczka UKS Atlata Ostrołęka. Julia Stachurska wywalczyła brązowy medal podczas zmagań w Ciechanowie.

Ostrołęccy ciężarowcy na strefowych eliminacjach w podnoszeniu ciężarów

Ostrołęccy ciężarowcy na strefowych eliminacjach w podnoszeniu ciężarów

Strefowe eliminacje do Letniej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży do 17 lat odbyły się w Siedlcach dla województw: łódzkiego, mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Ostrołękę pod opieka trenera Zenona Grądzkiego i Władysława Niedźwieckiego reprezentowali: Dawid Kalwara w wadze 73 kg i Radosław Krupa w wadze 89 kg. 

Ciężarowcy ostrołęckiego Atlety na majówce w Siedlcach (zdjecia)

Ciężarowcy ostrołęckiego Atlety na majówce w Siedlcach (zdjecia)

Podopieczni Władysława Niedźwieckiego i Zenona Grądzkiego rozpoczęli miesiąc od zawodów w Siedlcach, gdzie mocowali się o tytuły najlepszych podczas Otwartych Mistrzostw Województwa Mazowieckie Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych do lat 17.

Pierwszy w tym roku rodzinny rajd rowerowy już jutro

Pierwszy w tym roku rodzinny rajd rowerowy już jutro

We wtorek o godz. 11.00 z pl. Wolności (plac wokół sceny przy Kupcu) wyruszy pierwszy w tym roku rodzinny rajd rowerowy. Do tej pory do udziału zgłosiło się około 160 osób, ale w wydarzeniu udział może wziąć każdy, gdyż zapisać można się także bezpośrednio przed jego rozpoczęciem.

Ona to zrobiła! Justyna Jasko z kartą PRO. Jasko: Zostały wyprzedzone moje marzenia (zdjęcia)

Ona to zrobiła! Justyna Jasko z kartą PRO. Jasko: Zostały wyprzedzone moje marzenia (zdjęcia)

Justyna Jasko jest niesamowita. Właśnie wywalczyła wielki sukces. Trenerka i instruktorka w Ten Fitness Ostrów Mazowiecka, a w przeszłości prowadząca zajęcia w West Side Fitness Ostrołęka wywalczyła bodaj najważniejsze trofeum w życiu. To wielki sukces zawodniczki rodem z Małkiii Górnej.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo