« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 19 maja 2024 r., imieniny Iwa, Piotra, Celestyna

Moja Ostrołęka

Aktualności

Grali w piłkę, ale wygrał Kuba (zdjęcia)

W Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej nie było przegranych. Wygrali wszyscy, a przede wszystkim Kubuś z Olszewki w gminie Lelis. Do końca zbiórki brakowało już niewiele, więc pomagali: piłkarze, kibice, rodzina, znajomi i przyjaciele. To był piękny finał zbiórki „Winda dla Jakuba” w Obierwi. To Kuba jest największym zwycięzcą wydarzenia, dlatego organizatorzy wręczyli mu pamiątkowy puchar.


Drużyny o wielkich sercach i ludzie dobrej woli dokonali tego, zebrali kwotę 12.728,09 zł, która wystarczy na zakup i montaż windy. Wszystkie środki z wpisowego, licytacji, zostały przeznaczone na potrzebę chłopca. Strefa gastronomiczna została przygotowana przez KWG z Olszewki „Olszewianki”, zaś danie grillowe przygotowane przez ekipę Projekt Radomir pod okiem szefa kuchni Jarosława cieszyły się dużą popularnością.

Nie zabrakło też wielu atrakcji dla najmłodszych. Były dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, warkoczyki, tatuaże, z Chudka alpaki i na motorach chłopaki z Galloping Bulls Ostrołęka, a nawet nowy dzielnicowy z KMP Ostrołęka Policja Ostrołęka.

Reklama

LZS Obierwia, AP Lelis, Drwalex Białobiel, LZS Łęg Przedmiejski, SBZ Moto, Czarnia, Chudek, Tamers Olszewo-Borki to drużyny które zagrały w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej w kategorii open. Triumfowali gracze z Chudka, przed Tamers Olszewo-Borki, SBZ Moto i AP Lelis.

NAJ, NAJ...
Najlepszy strzelec – Bartosz Rogoziński (Tamers)
Najlepszy bramkarz – Daniel Dziekoński (SBZ Moto)
Najlepszy zawodnik – Dominik Stachalek (Chudek)
Sędziowali – Mirosław Stworzyjan, Dariusz Mróz, Jerzy Dawid
Spiker/pomoc medyczna – Jacek Dębski

- To wydarzenie pokazało, że razem możemy robić wspaniałe rzeczy, a uśmiech Kuby był dla nas największą nagrodą! Sekretem sukcesu jest zgrany zespół. Serce się raduje, że ludzie chcą razem działać w szczytnym celu. Warto łączyć ludzi. Niech działają razem! - mówi Robert Niedzwiecki, jeden z organizatorów.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Grali w piłkę, ale wygrał Kuba (zdjęcia)

Więcej zdjęć: Grali w piłkę, ale wygrał Kuba (zdjęcia)

Odsłon: 5076
Komentarzy: 0
09:33, 13.05.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Troszynianie zatrzymali lidera

Troszynianie zatrzymali lidera

Zespół Michała Złotkowskiego po raz kolejny udowodnił, iż jego podopiecznych mogą bać się najsilniejszych ekip z Mazowsza. W sobotnim starciu Edgardo Ruiz i spółka wywalczyli punkty z liderem IV ligi.

Narew z Bałazym wygrywa jak się marzy (zdjęcia)

Narew z Bałazym wygrywa jak się marzy (zdjęcia)

Druga wygrana z rzędu zespołu z Ostrołęki. Przed tygodniem ekipa pod wodzą Łukasza Bałazego triumfowała 3:1 na boisku Żbika Nasielsk. W sobotę rywalem niebiesko-czerwonych był MKS Ciechanów.

W Kadzidle miał być mecz. A za tydzień Rzekunianka

W Kadzidle miał być mecz. A za tydzień Rzekunianka

Zespół Kurpika szykował się na bój z GKS-em Gumino. Rywale zajmujący ostatnie miejsce w tabeli nie pojawili się na obiekcie. O ewentualnym walkowerze zdecydują władze okręgowego związku piłkarskiego.

Jantar w CLJ. Siemborska: To duży sukces dla klubu i miasta

Jantar w CLJ. Siemborska: To duży sukces dla klubu i miasta

Piłkarki Jantaru Ostrołęka wywalczyły awans do Centralnej Ligi Juniorek. W następnym sezonie podopieczne Julii Kupis będą się mierzyć w gronie najlepszych ekip kobiecych w Polsce. Zapraszamy na rozmowę z bramkarką drużyny - Zuzanną Siemborską.

Pomożesz zawodnikowi Narwi?

Pomożesz zawodnikowi Narwi?

Zawodnik z rocznika 2008 występujący w barwach Narwi Ostrołęka doznał kontuzji. Podczas spotkania o punkty doznał poważnej kontuzji kolana. W sobotę każdy będzie mógł pomóc Kasjanowi Godlewskiego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo