« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 19 maja 2024 r., imieniny Iwa, Piotra, Celestyna

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rodzeństwo Bieżuńskich - cztery medale! Paulina mistrzynią i wicemistrzynią!

Bardzo dobry start podczas Otwartych Wiosennych Mistrzostw Okręgu w pływaniu zanotowali przedstawiciele Squatiny Ostrołęka. Dwójka naszych przedstawicieli aż czterokrotnie wchodziła na podium.


 

Paulina Bieżuńska została mistrzynią w stylu zmiennym. Na dystansie 200 m osiągnęła czas 2:32,55 s. Ponadto wywalczyła wicemistrzostwo w stylu klasycznym. Bieżuńska na 100 m stylem klasycznym osiągnęła czas 1:19,08. s, zaś na dystansie o połowę krótszym - 35,32 s. Z kolei Jakub Bieżuński przywiózł do domu brązowy medal za start w stylu klasycznym. jego czas to 31,43 s. 

Reklama

W rywalizacji wzięło udział blisko pół tysiąca pływaków i pływaczek z 45 klubów. Do zmagań przygotowywali się również: Kamil Szporak i Maja Pychotka, ale ze względu na chorobę nie mogli pojawić się na starcie.

Odsłon: 1351
Komentarzy: 1
10:39, 13.05.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zuzia na kadrze. Pyskło: Mamy nadzieję, że będzie to potężna siła napędowa do treningów

Zuzia na kadrze. Pyskło: Mamy nadzieję, że będzie to potężna siła napędowa do treningów

Od 28 kwietnia do 8 maja zawodniczka UKS-u Piątka Ostrołęka Zuzanna Zecer uczestniczyła w obozie sportowym kadry młodzika zorganizowany przez Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Pływacki. W obozie udział wzięło ponad 50 zawodniczek i zawodników z klubów pływackich z terenu Mazowsza.

Zuzia, Hania, Hela i Antek z medalami

Zuzia, Hania, Hela i Antek z medalami

Zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyli w V eliminacjach ogólnopolskich zawodach pływackich dla dzieci w ramach programu Od Młodzika do Olimpijczyka w sezonie 2023/2024, które odbyły się na 50-metrowym obiekcie Warszawianka - Wodny Park.

19 medali Piątki. Niesamowita Zuzanna Zecer

19 medali Piątki. Niesamowita Zuzanna Zecer

Zawodnicy i zawodniczki Piątki Ostrołęka. uczestniczyli w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich "Mława dla pływania" pod patronatem burmistrza Mława. Zawody odbyły się na krytej pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie i zgromadziły około 550 zawodniczek i zawodników z 36 klubów pływackich z terenu Polski.

WOPR-OS z medalami! (zdjęcia)

WOPR-OS z medalami! (zdjęcia)

Siedem medali (złoty, pięć srebrnych, brązowy), kilka czwartych miejsc oraz rekordy życiowe to dorobek zawodników WOPR-OS Ostrołęka, którzy 6 kwietnia wystartowali w inaugurujących sezon 2024 zawodach Grand Prix Polski w sportowym ratownictwie wodnym w Katowicach.

Zuzanna Zecer w kadrze!

Zuzanna Zecer w kadrze!

Od 28 kwietnia do 8 maja w Bydgoszczy odbędzie się zgrupowanie kadry młodzika WMOZP. Powołanie do grona najlepszych pływaczek w województwie w roczniku 2012 otrzymała przedstawicielka Piątki Ostrołęka.

» Wasze komentarze

Olga @ 12:34, 13.05.2024r. IP: *.*.4.163

Gratulacje!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo