« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 18 czerwca 2024 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tomasz Krajza najsprawniejszym Kurpiem! Pomagali Małgosi (zdjęcia)

W miniony piątek w Myszyńcu odbyły się igrzyska siłowo-sprawnościowe ''KuźniaMistrzów 2024'' organizowane przez RCKK w Myszyńcu. Udział w zmaganiach wzięło 17 zawodników, którzy mierzyli się w takich konkurencjach jak: wypychanie sztangi na ławce, podciąganie się na drążku oraz wypychanie żołnierskie sztangi nad głowę. Po zliczeniu punktów wyłoniono trzech najlepszych.
Triumfował Tomasz Krajza. Drugi był Bartłomiej Dziczek, zaś trzeci Tobiasz Świtaj. Ogromne brawa dla tych panów za ich serce do walki. Sędzią zawodów był mistrz Polski sportów sylwetkowych +90 kg Kamil Koziatek, a nagrody wręczył sześciokrotny mistrz Polski NPC +110 kg Dawid Wójciak. 

Reklama

Każdemu uczestnikowi gratulacje złożył nowy burmistrz gminy Myszyniec Sławomir Ceberek. Dodatkowo, panowie w trakcie zawodów pomogli finansowo Małgosi Sarzyńskiej, która choruje na porażenie mózgowe. 

W realizacji igrzysk pomogli: Robert Michajłow oraz Radosław Brzostek. Gratulujemy realizacji pierwszych zawodów siłowych w gminie Myszyniec.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Tomasz Krajza najsprawniejszym Kurpiem! Pomagali Małgosi (zdjęcia)

Więcej zdjęć: Tomasz Krajza najsprawniejszym Kurpiem! Pomagali Małgosi (zdjęcia)

Odsłon: 5407
Komentarzy: 1
09:26, 14.05.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Radek Krupa ze złotem. Dawid Kalwara ze srebrem

Radek Krupa ze złotem. Dawid Kalwara ze srebrem

W miniony piątek do Centrum Sportowego Raszyn na Mistrzostwa Mazowsza udali się ostrołęccy sztangiści: Radosław Krupa i Dawid Kalwara. Podopieczni Władysława Niedźwieckiego spisali się znakomicie.

Maja Zera brązową medalistką mistrzostw Polski!

Maja Zera brązową medalistką mistrzostw Polski!

Informowaliśmy o sukcesie Doroty Gnozy, która wywalczyła srebro podczas Mistrzostw Polski Zrzeszenia LZS w podnoszeniu ciężarów do lat 15. W Ciechanowie jeszcze jedna zawodniczka stanęła na podium. Wielkie brawa.

Dorota Gnoza wicemistrzynią Polski! 

Dorota Gnoza wicemistrzynią Polski! 

Znakomity start zawodniczki UKS-u Atleta Ostrołęka podczas Mistrzostw Polski Zrzeszenia LZS-ów w podnoszeniu ciężarów do lat 15. Podopieczna Władysława Niedźwieckiego została srebrną medalistką.

Ale to była zabawa w Lelisie (zdjęcia)

Ale to była zabawa w Lelisie (zdjęcia)

Działo się podczas III Sportowego Turniej Sołectw w Lelisie. Obiekt Szkoły Podstawowej tętnił życiem. Zmagania pod hasłem "W zdrowym ciele, zdrowy duch" cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Znamy najlepszych. Walczyli o Puchar Kuźni (zdjęcia)

Znamy najlepszych. Walczyli o Puchar Kuźni (zdjęcia)

Blisko 70 zawodników stanęło do zmagań o Puchar Kuźni 2024. Chętni w wieku od 15 do 19 zmagali się w konkurencjach: podciąganie na drążku, wyciskanie sztangi z ciężarem własnego ciała i tzw. pompkach.

» Wasze komentarze

Gymbro @ 13:44, 14.05.2024r. IP: *.*.21.17

Świetny pomysł Panowie! Gratuluje

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo