« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 19 maja 2024 r., imieniny Iwa, Piotra, Celestyna

Moja Ostrołęka

Aktualności

Czujesz się na siłach? Chcesz się zmierzyć? To już w sobotę

Już 18 maja w Kuźni - Siłownia Kurpiowska odbędą się niecodzienne zawody. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych w wieku od 15 do 19 lat do wzięcia udziału w rywalizacji. Każdy uczestnik dostanie okolicznościową koszulkę, a do wygrania będą nagrody, m.in. od SFD Ostrołęka i statuetki.
- Będziemy sprawdzali Wasze możliwości w podciąganiu na drążku, wyciskaniu sztangi z ciężarem własnego ciała i tzw. pompkach - przyznają organizatorzy.

W komisji sędziowskiej zasiądzie min. Janusz Jaśkiewicz były trener i prezes Okręgowego Związku Podnoszenia Ciężarów w Ostrołęce, członek kadry narodowej juniorów w roku 1969, w latach 1981-1984 członek prezydium Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów, obecnie nasz najstarszy klubowicz, który w wieku 75 lat nadal zadziwia formą i sprawnością.

Reklama

Wśród sędziów będzie również Bartosz Witkowski - trener lekkiej atletyki w klubie Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka . Trener I klasy PZLA, przygotowania motorycznego. Nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce. To trener medalistów rangi mistrzostw Polski, międzywojewódzkich, wojewódzkich. Witkowski jest szkoleniowcem m.in. Aleksandry Dobkowskiej - halowej mistrzyni Polski U-18 w skoku wzwyż oraz Ewy Bartosik multimedalistki mistrzostw świata i Europy kategorii masters.

W komisji sędziowskiej zasiądzie współorganizator i sponsor Jarosław Baranowski - fizjoterapeuta, trener, specjalista od cross treningu, u niego na salce Żyj sprawniej - fizjoterapia i sport rozegrano konkurencję w podciąganiu na drążku.

Ponadto śmiałków będzie oceniać Rafał Łazicki, sekretarz KSS Kuźnia, zawodnik i medalista mistrzostw Polski w kulturystyce.

Zapisy w Siłowni Kurpiowskiej lub pod numerem tel. 605 426 204.

Odsłon: 3415
Komentarzy: 0
11:25, 15.05.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bakuła i Padzik mistrzami. Bakuła i Michalak ze srebrem (zdjęcia)

Bakuła i Padzik mistrzami. Bakuła i Michalak ze srebrem (zdjęcia)

W miniony czwartek na obiektach Wojewódzkiego Ludowego Klubu Sportowego Siedlce odbyły się zawody wieloboju atletycznego „Szukamy młodych talentów” im. Zygmunta Wielogórskiego.

III Sportowy Turniej Sołectw. Zapisz ekipę już dzisiaj. Znamy konkurencje

III Sportowy Turniej Sołectw. Zapisz ekipę już dzisiaj. Znamy konkurencje

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Nasiadki i Rada Gminna LZS w Lelisie zapraszają do wzięcia udziału w turnieju sportowo-rekreacyjnym - W zdrowym ciele zdrowy duch, czyli III Sportowy Turniej Sołectw, który odbędzie się 24 maja na stadionie Szkoły Podstawowej w Lelisie. Początek o godz. 12:00.

Karol Janczewski - człowiek z żelaza. Dalibyście radę?

Karol Janczewski - człowiek z żelaza. Dalibyście radę?

W mistrzostwach Polski w duathlonie wystartował Karol Janczewski. Zawodnik kategorii masters UKS-u Atleta Ostrołęka wziął udział w zmaganiach w Czempinie. Nasz przedstawiciel spisał się bardzo dobrze.

Czartoryski wśród sędziów. Chcesz zmierzyć się z ciekawymi konkurencjami?

Czartoryski wśród sędziów. Chcesz zmierzyć się z ciekawymi konkurencjami?

18 maja w Kuźni - Siłownia Kurpiowska odbędą się zmagania siłowe. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych w wieku od 15 do 19 lat do wzięcia udziału w rywalizacji. Każdy uczestnik dostanie okolicznościową koszulkę, a do wygrania będą nagrody, m.in. od SFD Ostrołęka i statuetki.

Tomasz Krajza najsprawniejszym Kurpiem! Pomagali Małgosi (zdjęcia)

Tomasz Krajza najsprawniejszym Kurpiem! Pomagali Małgosi (zdjęcia)

W miniony piątek w Myszyńcu odbyły się igrzyska siłowo-sprawnościowe ''KuźniaMistrzów 2024'' organizowane przez RCKK w Myszyńcu. Udział w zmaganiach wzięło 17 zawodników, którzy mierzyli się w takich konkurencjach jak: wypychanie sztangi na ławce, podciąganie się na drążku oraz wypychanie żołnierskie sztangi nad głowę. Po zliczeniu punktów wyłoniono trzech najlepszych.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo