« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r., imieniny Jana, Danuty, Janiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Czartoryski wśród sędziów. Chcesz zmierzyć się z ciekawymi konkurencjami?

18 maja w Kuźni - Siłownia Kurpiowska odbędą się zmagania siłowe. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych w wieku od 15 do 19 lat do wzięcia udziału w rywalizacji. Każdy uczestnik dostanie okolicznościową koszulkę, a do wygrania będą nagrody, m.in. od SFD Ostrołęka i statuetki.
Znamy kolejnego członka komisji sędziowskiej. Jest nim Paweł Czartoryski. To były utytułowany bokser, a obecnie szkoleniowiec, m.in. nauczyciel wychowania fizycznego w II LO w Ostrołęce, trener Victorii Ostrołęka, medalista młodzieżowych mistrzostw Polski w boksie i mistrz Mazowsza.

Reklama

Ponadto w komisji sędziowskiej zasiądzie m.in. Janusz Jaśkiewicz były trener i prezes Okręgowego Związku Podnoszenia Ciężarów w Ostrołęce, członek kadry narodowej juniorów w roku 1969, w latach 1981-1984 członek prezydium Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów, obecnie nasz najstarszy klubowicz, który w wieku 75 lat nadal zadziwia formą i sprawnością.

Wśród sędziów będzie również Bartosz Witkowski - trener lekkiej atletyki w klubie Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka . Trener I klasy PZLA, przygotowania motorycznego. Nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce. To trener medalistów rangi mistrzostw Polski, międzywojewódzkich, wojewódzkich. Witkowski jest szkoleniowcem m.in. Aleksandry Dobkowskiej - halowej mistrzyni Polski U-18 w skoku wzwyż oraz Ewy Bartosik multimedalistki mistrzostw świata i Europy kategorii masters.

W komisji sędziowskiej zasiądzie współorganizator i sponsor Jarosław Baranowski - fizjoterapeuta, trener, specjalista od cross treningu, u niego na salce Żyj sprawniej - fizjoterapia i sport rozegrano konkurencję w podciąganiu na drążku.

Reklama

Ponadto śmiałków będzie oceniać Rafał Łazicki, sekretarz KSS Kuźnia, zawodnik i medalista mistrzostw Polski w kulturystyce.

- Będziemy sprawdzali Wasze możliwości w podciąganiu na drążku, wyciskaniu sztangi z ciężarem własnego ciała i tzw. pompkach - przyznają organizatorzy.

Zapisy w Siłowni Kurpiowskiej lub pod numerem tel. 605 426 204.

Odsłon: 7265
Komentarzy: 0
10:19, 16.05.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Nasi na podium. Wchodzili na nie raz za razem (zdjęcia)

Nasi na podium. Wchodzili na nie raz za razem (zdjęcia)

Klub Atleta Ostrołęka był organizatorem dużej imprezy sportowej, a mianowicie Mazowieckiego Wieloboju Atletycznego. Gościły kluby podnoszenia ciężarów z Mazowieckiego Okręgowego Związku Podnoszenia Ciężarów. 

Julia Stachurska jedzie na Olimpiadę. Stanisław Winnicki musi czekać

Julia Stachurska jedzie na Olimpiadę. Stanisław Winnicki musi czekać

W sobotę w Centrum Sportowym Raszyn odbyły się strefowe eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży sportów letnich w podnoszeniu ciężarów. Sztangistki i sztangiści od 16 do 17 lat walczyli w czterech strefach utworzonych z klubów z całej Polski. Po uzyskanie kwalifikacji do Raszyna pod okiem trenera Karola Janczewskiego udali się przedstawiciele UKS-u Atleta Ostrołęka.

Radek Krupa ze złotem. Dawid Kalwara ze srebrem

Radek Krupa ze złotem. Dawid Kalwara ze srebrem

W miniony piątek do Centrum Sportowego Raszyn na Mistrzostwa Mazowsza udali się ostrołęccy sztangiści: Radosław Krupa i Dawid Kalwara. Podopieczni Władysława Niedźwieckiego spisali się znakomicie.

Maja Zera brązową medalistką mistrzostw Polski!

Maja Zera brązową medalistką mistrzostw Polski!

Informowaliśmy o sukcesie Doroty Gnozy, która wywalczyła srebro podczas Mistrzostw Polski Zrzeszenia LZS w podnoszeniu ciężarów do lat 15. W Ciechanowie jeszcze jedna zawodniczka stanęła na podium. Wielkie brawa.

Dorota Gnoza wicemistrzynią Polski! 

Dorota Gnoza wicemistrzynią Polski! 

Znakomity start zawodniczki UKS-u Atleta Ostrołęka podczas Mistrzostw Polski Zrzeszenia LZS-ów w podnoszeniu ciężarów do lat 15. Podopieczna Władysława Niedźwieckiego została srebrną medalistką.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo