« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r., imieniny Jana, Danuty, Janiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Karol Janczewski - człowiek z żelaza. Dalibyście radę?

W mistrzostwach Polski w duathlonie wystartował Karol Janczewski. Zawodnik kategorii masters UKS-u Atleta Ostrołęka wziął udział w zmaganiach w Czempinie. Nasz przedstawiciel spisał się bardzo dobrze.
Duathlon to dyscyplina wywodząca się z triathlonu, jednak jak wskazuje sama nazwa, zamiast trzech dyscyplin, są dwie - bieganie i rower. Zawodnicy rozpoczynają zawody od biegu, następnie przechodzą do etapu rowerowego, po to, aby na końcu ponownie pobiec. Duathlon opiera się więc na formule bieg-rower-bieg.

Reklama

Janczewski wziął udział w zmaganiach na średnim dystansie tj. bieg 5 km, jazda rowerem 20 km i bieg 2,5 km. To drugi jego start w tym multi sporcie dla ludzi z żelaza i uzyskał wynik 1:17,45 s, co dało 199 miejsce na 439 startujących.

Odsłon: 6250
Komentarzy: 1
10:26, 16.05.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Nasi na podium. Wchodzili na nie raz za razem (zdjęcia)

Nasi na podium. Wchodzili na nie raz za razem (zdjęcia)

Klub Atleta Ostrołęka był organizatorem dużej imprezy sportowej, a mianowicie Mazowieckiego Wieloboju Atletycznego. Gościły kluby podnoszenia ciężarów z Mazowieckiego Okręgowego Związku Podnoszenia Ciężarów. 

Julia Stachurska jedzie na Olimpiadę. Stanisław Winnicki musi czekać

Julia Stachurska jedzie na Olimpiadę. Stanisław Winnicki musi czekać

W sobotę w Centrum Sportowym Raszyn odbyły się strefowe eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży sportów letnich w podnoszeniu ciężarów. Sztangistki i sztangiści od 16 do 17 lat walczyli w czterech strefach utworzonych z klubów z całej Polski. Po uzyskanie kwalifikacji do Raszyna pod okiem trenera Karola Janczewskiego udali się przedstawiciele UKS-u Atleta Ostrołęka.

Radek Krupa ze złotem. Dawid Kalwara ze srebrem

Radek Krupa ze złotem. Dawid Kalwara ze srebrem

W miniony piątek do Centrum Sportowego Raszyn na Mistrzostwa Mazowsza udali się ostrołęccy sztangiści: Radosław Krupa i Dawid Kalwara. Podopieczni Władysława Niedźwieckiego spisali się znakomicie.

Maja Zera brązową medalistką mistrzostw Polski!

Maja Zera brązową medalistką mistrzostw Polski!

Informowaliśmy o sukcesie Doroty Gnozy, która wywalczyła srebro podczas Mistrzostw Polski Zrzeszenia LZS w podnoszeniu ciężarów do lat 15. W Ciechanowie jeszcze jedna zawodniczka stanęła na podium. Wielkie brawa.

Dorota Gnoza wicemistrzynią Polski! 

Dorota Gnoza wicemistrzynią Polski! 

Znakomity start zawodniczki UKS-u Atleta Ostrołęka podczas Mistrzostw Polski Zrzeszenia LZS-ów w podnoszeniu ciężarów do lat 15. Podopieczna Władysława Niedźwieckiego została srebrną medalistką.

» Wasze komentarze

Kama @ 12:10, 17.05.2024r. IP: *.*.120.83

Ale gościu twardy jest

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo