« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 18 czerwca 2024 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rusiłowicz z drugim wynikiem w Polsce! Dobre występy Siódemki

W ostatni weekend zawodnicy Siódemki startowali w Warszawie. Nasi przedstawiciele na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego zmagali się w Mistrzostwach Warszawy Dzieci, jak również w Mitingu Otwarcia Sezonu. Zanotowali bardzo dobre wyniki. 
Wśród najmłodszych najlepiej wypadła Amelia Kordel, która w biegu na 600 m zajęła trzecie miejsce, a wynikiem 1:49,08 s o prawie 7 sekund poprawiła swój rekord. W pchnięciu kulą (2 kg) zadebiutowały: Maria Jabłońska - 7,73 m i 5 miejsce oraz Wiktoria Rutkowska - 7,71m i 6 miejsce. Wiktoria startowała także na 300 m i wynikiem 53,77 s, o ponad 5 sekund poprawiła swój rekord życiowy.

Reklama

Po południu odbył się Mityng Otwarcia Sezonu. W biegu na 1000 m Martyna Budziłek osiągnęła czas 2:54,30 s. Na tym samym dystansie biegała także Kornelia Rusiłowicz. Jej czas - 2:54,73 s to nie tylko rekord życiowy, ale także aktualnie drugi wynik w Polsce w kategorii U-18. W skoku w dal startowała Oliwia Półtorak. W najlepszej próbie zanotowała 4,02 m.

Na starcie pojawiła się również Martyna Budziłek. Tym razem magała się na 800 m i osiągając czas 2:19,36 s zajęła drugie miejsce. Na tym samym dystansie biegali także: Szymon Sala i Artur Mrozek. Obaj poprawili swoje „życiówki”. Szymon czasem 2:07,04 s poprawił się o prawie 5 sekund, a Artur - 2:10,48 s o prawie 2 sekundy.

Odsłon: 2874
Komentarzy: 1
10:31, 16.05.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kordel mistrzynią. Jabłońska z brązem!

Kordel mistrzynią. Jabłońska z brązem!

W minioną sobotę w Teresinie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Dzieci w kategorii U-14 w lekkiej atletyce. W stawce pojawiła się czteroosobowa reprezentacja UKS-u Siódemka Ostrołęka. Nasze przedstawicielki spisały się bardzo dobrze.

Magdalena Bokun walczy o Igrzyska Olimpijskie!

Magdalena Bokun walczy o Igrzyska Olimpijskie!

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystąpiła w finale skoku w dal podczas mistrzostw Europy w Rzymie. Magdalena Bokun znalazła się w nim po zajęciu jedenastej pozycji w eliminacjach.

Magdalena Bokun walczy w finale. Oglądajcie!

Magdalena Bokun walczy w finale. Oglądajcie!

Dzisiaj o godz. 20:50 w finale konkursu skoku w dal podczas mistrzostw Europy w lekkiej atletyce wystąpi Magdalena Bokun. Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wywalczyła jedenaste miejsce w eliminacjach.

Szymon z kolejnym nowym rekordem. Przemek w finale

Szymon z kolejnym nowym rekordem. Przemek w finale

W minioną sobotę zawodnicy UKS-u Clan Ostrołęka uczestniczyli w Warszawskim Mityngu Ogólnopolskim na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego. Spisali się bardzo dobrze. 

Zrobiła to! Magdalena Bokun jest wielka!

Zrobiła to! Magdalena Bokun jest wielka!

Mamy to! Bardzo dobry występ Magdaleny Bokun podczas eliminacji skoku w dal w mistrzostwach Europy w lekkiej atletyce w Rzymie. Zawodniczka rodem z Lelisa reprezentująca AZS AWF Katowice oddała drugi najdalszy skok w życiu.

» Wasze komentarze

Marta @ 09:06, 24.05.2024r. IP: *.*.4.213

Super, gratulacje

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo