« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 25 lipca 2024 r., imieniny Krzysztofa, Walentyny, Jakuba

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rusiłowicz z drugim wynikiem w Polsce! Dobre występy Siódemki

W ostatni weekend zawodnicy Siódemki startowali w Warszawie. Nasi przedstawiciele na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego zmagali się w Mistrzostwach Warszawy Dzieci, jak również w Mitingu Otwarcia Sezonu. Zanotowali bardzo dobre wyniki. 
Wśród najmłodszych najlepiej wypadła Amelia Kordel, która w biegu na 600 m zajęła trzecie miejsce, a wynikiem 1:49,08 s o prawie 7 sekund poprawiła swój rekord. W pchnięciu kulą (2 kg) zadebiutowały: Maria Jabłońska - 7,73 m i 5 miejsce oraz Wiktoria Rutkowska - 7,71m i 6 miejsce. Wiktoria startowała także na 300 m i wynikiem 53,77 s, o ponad 5 sekund poprawiła swój rekord życiowy.

Reklama

Po południu odbył się Mityng Otwarcia Sezonu. W biegu na 1000 m Martyna Budziłek osiągnęła czas 2:54,30 s. Na tym samym dystansie biegała także Kornelia Rusiłowicz. Jej czas - 2:54,73 s to nie tylko rekord życiowy, ale także aktualnie drugi wynik w Polsce w kategorii U-18. W skoku w dal startowała Oliwia Półtorak. W najlepszej próbie zanotowała 4,02 m.

Na starcie pojawiła się również Martyna Budziłek. Tym razem magała się na 800 m i osiągając czas 2:19,36 s zajęła drugie miejsce. Na tym samym dystansie biegali także: Szymon Sala i Artur Mrozek. Obaj poprawili swoje „życiówki”. Szymon czasem 2:07,04 s poprawił się o prawie 5 sekund, a Artur - 2:10,48 s o prawie 2 sekundy.

Odsłon: 3009
Komentarzy: 1
10:31, 16.05.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Nikolina Dziadak piąta na Mistrzostwach Polski, do medalu zabrakło niewiele

Nikolina Dziadak piąta na Mistrzostwach Polski, do medalu zabrakło niewiele

W miniony weekend odbyły się w Lublinie Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U23 w lekkiej atletyce. W sobotnim konkursie trójskoku wystąpiły dwie byłe zawodniczki UKS Siódemka Ostrołęka, które na czas studiów reprezentują inne klubu.

Koniec wakacyjnych zajęć z OKLA Elektro-Energetyka (zdjęcia, wideo)

Koniec wakacyjnych zajęć z OKLA Elektro-Energetyka (zdjęcia, wideo)

We wtorek, 9 lipca miał miejsce ostatni trening lekkoatletyczny prowadzony przez Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka w ramach "Sportowych wakacji w mieście 2024". Treningi odbywały się na stadionie miejskim w Ostrołęce.

Ona jest najszybsza w Polsce. Kornelia Rusiłowicz ma złoto!

Ona jest najszybsza w Polsce. Kornelia Rusiłowicz ma złoto!

Wielki sukces zawodniczki UKS-u Siódemka Ostrołęka. W pierwszy weekend lipca w Lublinie odbyła się XXX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, a zarazem Mistrzostwa Polski U-18 w lekkiej atletyce. Nasza przedstawicielka dokonała czegoś wielkiego. 

15 medali ekipy Clanu! Surdyn, Bożomańska, Pierzchała, Bakuła, Bożomański z krążkami

15 medali ekipy Clanu! Surdyn, Bożomańska, Pierzchała, Bakuła, Bożomański z krążkami

Aż 15 razy wchodzili na podium reprezentanci UKS-u Clan Ostrołęka w Mistrzostwach Polski Masters w Lekkiej Atletyce, które w miniony weekend odbyły się we Włocławku.

Daria walczyła w Lublinie

Daria walczyła w Lublinie

Zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka ma za sobą start podczas Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w lekkiej atletyce. Podopieczna Bartosza Witkowskiego zmagała się w konkursie skoku w dal.

» Wasze komentarze

Marta @ 09:06, 24.05.2024r. IP: *.*.4.213

Super, gratulacje

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo