« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r., imieniny Jana, Danuty, Janiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rekordy Dobkowskiej i Beczak. Frąszczak jedzie na mistrzostwa?!

Troje przedstawicieli Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka prowadzonych przez Bartosza Witkowskiego pojawiło się na starcie Mazowieckiego Otwarcia Sezonu Lekkoatletycznego. Zawody odbyły się na stadionie warszawskiego AWF-u.
Rafał Frąszczak (2009) pobił rekord życiowy w biegu na 100 m w grupie U-16. Jego wynik to 11,58 s. Rezultat powinien dać mu przepustkę na wrześniowe mistrzostwa Polski U-16.

Reklama

O rok starsza Daria Dobkowska pobiła "życiówkę" na otwartym stadionie w skoku w dal w kat. U-18. Jej wynik to 4,93 m. Z kolei Alicja Beczek w biegu na 100 m U-18 osiągnęła czas 13,51 s, co jest jej nowym rekordem życiowym.

Odsłon: 2553
Komentarzy: 1
10:17, 17.05.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

On wygrywa lub wygrywa. No i też wygrywa

On wygrywa lub wygrywa. No i też wygrywa

Przemysław Dąbrowski ma na koncie kolejne zwycięstwo. 34-latek rodem z Borawego okazał się najlepszy w XXXVII Biegu Stolmenów w Gniewinie! Mieszkaniec Rzekunia zaliczyl dziesiąte zwycięstwo w pierwszej części sezonu. 

Debiuty i rekordy ekipy UKS-u Clan

Debiuty i rekordy ekipy UKS-u Clan

Przedstawiciele UKS-u Clan Ostrołęka wzięli udział w Mistrzostwach Mazowsza w kategorii U-14. W zmaganiach w Teresinie zaprezentowali się sportowcy urodzeni w 2011 i 2012 roku. Organizatorem mistrzostw był Warszawsko - Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki oraz gmina Teresin.

Zofia, Zuzia i Mateusz jadą do Włocławka

Zofia, Zuzia i Mateusz jadą do Włocławka

W dniach 22-23 czerwca we Włocławku odbędzie się Ogólnopolski Finał Lekkoatletyki dla każdego Nestle Cup 2024, którego organizatorem i koordynatorem jest Polski Związek Lekkiej Atletyki. Wystartują nasi. 

Ola, Daria i Alicja startowały we Włocławku

Ola, Daria i Alicja startowały we Włocławku

Trzy zawodniczki Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka wzięły udział w Mistrzostwach Polski LZS. We Włocławku zaprezentowały się podopieczne Bartosza Witkowskiego. 

Kordel mistrzynią. Jabłońska z brązem!

Kordel mistrzynią. Jabłońska z brązem!

W minioną sobotę w Teresinie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Dzieci w kategorii U-14 w lekkiej atletyce. W stawce pojawiła się czteroosobowa reprezentacja UKS-u Siódemka Ostrołęka. Nasze przedstawicielki spisały się bardzo dobrze.

» Wasze komentarze

Marta @ 09:06, 24.05.2024r. IP: *.*.4.213

Super, gratulacje

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo