« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 21 lipca 2024 r., imieniny Daniela, Dalidy, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bakuła i Padzik mistrzami. Bakuła i Michalak ze srebrem (zdjęcia)

W miniony czwartek na obiektach Wojewódzkiego Ludowego Klubu Sportowego Siedlce odbyły się zawody wieloboju atletycznego „Szukamy młodych talentów” im. Zygmunta Wielogórskiego.
W ten sposób nie tylko dano możliwość współzawodnictwa dzieciom do 13. roku życia, ale także uczczono pamięć zasłużonego działacza sportowego, sędziego klasy międzynarodowej, który sędziował podczas Igrzysk Olimpijskich Pekin 2008, Zygmunta Wielogórskiego.

Reklama

Dzieci rywalizowały w grupach wiekowych (12-13 lat i poniżej 12 roku życia) w czterech konkurencjach: rzut piłką lekarską, trójskok, bieg wahadłowy 4x10 m oraz w podrzucie na technikę lub wykonując przewrót w przód.

Z UKS-u Atleta Ostrołęka w zawodach wzięło udział sześcioro reprezentantów. W grupie do 11 lat tylko Błażej Bakuła, który był najlepszy wśród chłopców. W najstarszej grupie dziewcząt godnie reprezentowała miasto Pola Michalak, zajmując drugą lokatę, a Pola Larenta i Natalia Sokołowska uplasowały się tuż za podium.

W grupie chłopców 12-13 lat zwyciężył ostrołęczanin Szymon Padzik, a na drugim miejscu uplasował się także ostrołęcki wieloboista Wojciech Bakuła. Drużynowo UKS Atleta wywalczył pierwsze miejsce.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Bakuła i Padzik mistrzami. Bakuła i Michalak ze srebrem (zdjęcia)

Więcej zdjęć: Bakuła i Padzik mistrzami. Bakuła i Michalak ze srebrem (zdjęcia)

Odsłon: 6623
Komentarzy: 1
14:20, 18.05.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

W hołdzie Krystianowi, który gra niebieskich boiskach (zdjęcia)

W hołdzie Krystianowi, który gra niebieskich boiskach (zdjęcia)

Atrakcje, pyszności i dużo sportowych emocji przygotowano na III Nowowiejskim Międzypokoleniowym Memoriale Sportowym ku pamięci Krystiana Żyłko. Była upalna temperatura oraz cos dobrego dla każdego.

Julia Stachurska trzecią zawodniczką Polski

Julia Stachurska trzecią zawodniczką Polski

Zawodniczka UKS-u Atleta Ostrołęka przeszła do historii podnoszenia ciężarów na naszym podwórku. Julia Stachurska wywalczyła brązowy medal podczas XXX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Bezpłatna gra w szachy dla dzieci i młodzieży

Bezpłatna gra w szachy dla dzieci i młodzieży

W każdy wtorek oraz czwartek lipca, w godzinach 10.00-12.00 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrołęce zaprasza na bezpłatną grę w szachy dla dzieci i młodzieży. Aktywność odbywać się będzie w Parku Wodnym w Ostrołęce. 

Wakacyjne zajęcia z Fight Academy Ostrołęka

Wakacyjne zajęcia z Fight Academy Ostrołęka

W każdy poniedziałek i środę lipca oraz sierpnia MOSiR zaprasza na bezpłatne treningi kickboxingu. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-10 lat i będą prowadzone przez klub Fight Academy Ostrołęka.

Marcin Brewczyński mistrzem Polski!

Marcin Brewczyński mistrzem Polski!

Dzielnicowy asp. Marcin Brewczyński zdobył złoty medal podczas IV Otwartych Mistrzostw Polski Nordic Walking na 10 km. Rywalizacja odbyła się w największym parku miejskim w Polsce, który znajduje się w Bydgoszczy.

» Wasze komentarze

Lolek @ 14:06, 20.05.2024r. IP: *.*.53.47

Pięknie Atleci

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo