« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 18 czerwca 2024 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bakuła i Padzik mistrzami. Bakuła i Michalak ze srebrem (zdjęcia)

W miniony czwartek na obiektach Wojewódzkiego Ludowego Klubu Sportowego Siedlce odbyły się zawody wieloboju atletycznego „Szukamy młodych talentów” im. Zygmunta Wielogórskiego.
W ten sposób nie tylko dano możliwość współzawodnictwa dzieciom do 13. roku życia, ale także uczczono pamięć zasłużonego działacza sportowego, sędziego klasy międzynarodowej, który sędziował podczas Igrzysk Olimpijskich Pekin 2008, Zygmunta Wielogórskiego.

Reklama

Dzieci rywalizowały w grupach wiekowych (12-13 lat i poniżej 12 roku życia) w czterech konkurencjach: rzut piłką lekarską, trójskok, bieg wahadłowy 4x10 m oraz w podrzucie na technikę lub wykonując przewrót w przód.

Z UKS-u Atleta Ostrołęka w zawodach wzięło udział sześcioro reprezentantów. W grupie do 11 lat tylko Błażej Bakuła, który był najlepszy wśród chłopców. W najstarszej grupie dziewcząt godnie reprezentowała miasto Pola Michalak, zajmując drugą lokatę, a Pola Larenta i Natalia Sokołowska uplasowały się tuż za podium.

W grupie chłopców 12-13 lat zwyciężył ostrołęczanin Szymon Padzik, a na drugim miejscu uplasował się także ostrołęcki wieloboista Wojciech Bakuła. Drużynowo UKS Atleta wywalczył pierwsze miejsce.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Bakuła i Padzik mistrzami. Bakuła i Michalak ze srebrem (zdjęcia)

Więcej zdjęć: Bakuła i Padzik mistrzami. Bakuła i Michalak ze srebrem (zdjęcia)

Odsłon: 6054
Komentarzy: 1
14:20, 18.05.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Radek Krupa ze złotem. Dawid Kalwara ze srebrem

Radek Krupa ze złotem. Dawid Kalwara ze srebrem

W miniony piątek do Centrum Sportowego Raszyn na Mistrzostwa Mazowsza udali się ostrołęccy sztangiści: Radosław Krupa i Dawid Kalwara. Podopieczni Władysława Niedźwieckiego spisali się znakomicie.

Maja Zera brązową medalistką mistrzostw Polski!

Maja Zera brązową medalistką mistrzostw Polski!

Informowaliśmy o sukcesie Doroty Gnozy, która wywalczyła srebro podczas Mistrzostw Polski Zrzeszenia LZS w podnoszeniu ciężarów do lat 15. W Ciechanowie jeszcze jedna zawodniczka stanęła na podium. Wielkie brawa.

Dorota Gnoza wicemistrzynią Polski! 

Dorota Gnoza wicemistrzynią Polski! 

Znakomity start zawodniczki UKS-u Atleta Ostrołęka podczas Mistrzostw Polski Zrzeszenia LZS-ów w podnoszeniu ciężarów do lat 15. Podopieczna Władysława Niedźwieckiego została srebrną medalistką.

Ale to była zabawa w Lelisie (zdjęcia)

Ale to była zabawa w Lelisie (zdjęcia)

Działo się podczas III Sportowego Turniej Sołectw w Lelisie. Obiekt Szkoły Podstawowej tętnił życiem. Zmagania pod hasłem "W zdrowym ciele, zdrowy duch" cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Znamy najlepszych. Walczyli o Puchar Kuźni (zdjęcia)

Znamy najlepszych. Walczyli o Puchar Kuźni (zdjęcia)

Blisko 70 zawodników stanęło do zmagań o Puchar Kuźni 2024. Chętni w wieku od 15 do 19 zmagali się w konkurencjach: podciąganie na drążku, wyciskanie sztangi z ciężarem własnego ciała i tzw. pompkach.

» Wasze komentarze

Lolek @ 14:06, 20.05.2024r. IP: *.*.53.47

Pięknie Atleci

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo