« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r., imieniny Jana, Danuty, Janiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Diamenty szkolone w Diamencie. Mamy srebro!

Piłkarze ręczni Diamentu Ostrołęka mogą być dumni. Podopieczni Radosława Żebrowskiego z rocznika 2011 wywalczyli tytuł wicemistrzów Mazowsza. W zakończonych dzisiaj rozgrywkach Warszawsko-Mazowieckiej Ligi Chłopców zajęli drugie miejsce.
Na finiszu zmagań rozegrali dwa mecze. Oba pewnie wygrali. Ostrołęczanie pokonali 20:14 UKS Niedźwiadek Węgrów oraz 25:13 Orlęta Zwoleń.

Reklama

Zespół reprezentowali: Antoni Suchecki, Mateusz Lelujko, Alan Masłowski (wszyscy bramkarze) oraz Aleksander Ferenc, Kacper Wielgos, Antoni Żebrowski, Jakub Kowalski, Jakub Tymiński, Aleksander Bocian, Filip Szelkowski, Antoni Łoziński, Patryk Dawidczyk, Hubert Pokora, Aleksander Prusaczyk, Piotr Szymczyk, Witold Saulenas, Wiktor Budziszewski, Kacper Pstrągowski, Błażej Dąbrowski.

Brawo!

Odsłon: 1740
Komentarzy: 2
22:03, 18.05.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Trójka już zaczęła 

Trójka już zaczęła 

Gracze Masters Trójki Ostrołęka rozpoczęli występ podczas Mistrzostw Polski Masters. W Dobrzeniu Wielkim występuje również ekipa złożona z zawodników, którzy mają na karku 35 lat i więcej.

Nasza zręczna młodzież walczy o mistrza!

Nasza zręczna młodzież walczy o mistrza!

Już jutro swój udział w Mistrzostwach Polski Masters rozpocznie zespół Masters Trójki Ostrołęka. Norbert Kolanowski i spółka są jedną z sześciu ekip, którym marzy się medal podczas zacnej imprezy piłki ręcznej.

Po Ostrołęce stąpają wicemistrzowie Polski! Żebrowski: To wielka sprawa (zdjęcia)

Po Ostrołęce stąpają wicemistrzowie Polski! Żebrowski: To wielka sprawa (zdjęcia)

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce wywalczyła wicemistrzostwo Polski w piłce ręcznej dzieci. Chłopcy prowadzeni przez Radosława Żebrowskiego i Radosława Blocha sięgnęli po srebrne medale.

Zapinamy pasy! Ostrołęczanie walczą o złoto! (wideo)

Zapinamy pasy! Ostrołęczanie walczą o złoto! (wideo)

O godz. 12:30 początek meczu finałowego Ogólnopolskich Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców. Podopieczni Radosława Żebrowskiego i Radosława Blocha powalczą o złoto. Mamy link do transmisji.

Ekipa Radków ma finał! Żebrowski: Mam mega fajne dzieciaki i wspaniałych kibiców - rodziców!

Ekipa Radków ma finał! Żebrowski: Mam mega fajne dzieciaki i wspaniałych kibiców - rodziców!

Ale to był pokaz piłki ręcznej w ostrołęckim wydaniu. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 10 zagra w w finale Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych w piłce ręcznej. W decydującym starciu podopieczni Radosława Żebrowskiego i Radosława Blocha nie dali szans przeciwnikom.

» Wasze komentarze

Kibic @ 23:11, 18.05.2024r. IP: *.*.0.201

Gratulacje!!!

Kibic @ 23:14, 18.05.2024r. IP: *.*.159.13

Brawo.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo