« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 21 lipca 2024 r., imieniny Daniela, Dalidy, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Znamy najlepszych. Walczyli o Puchar Kuźni (zdjęcia)

Blisko 70 zawodników stanęło do zmagań o Puchar Kuźni 2024. Chętni w wieku od 15 do 19 zmagali się w konkurencjach: podciąganie na drążku, wyciskanie sztangi z ciężarem własnego ciała i tzw. pompkach.
Najlepszymi paniami w rywalizacji były: Weronika Jankowska, Dominika Hakało, Natalia Malon i Weronika Czartoryska. Panowie, którzy wygrali swoje kategorie to: Maciej Miłoszewski i Sebastian Popiołek.

Reklama

- Dziękujemy za pomoc w organizacji prezydentowi miasta Ostrołęki, prywatnym sponsorom Kamilowi z firmy SFD Ostrołęka i Grzegorzowi oraz pozostałym życzliwym osobom wspierającym zawody - mówi Andrzej Jószkiewicz, jeden z organizatorów.

Zmagania oceniało jury w składzie: Paweł Czartoryski (Victoria Ostrołęka), Piotr Stypiński (Ostrołęka Fight Academy), Janusz Jaśkiewicz, Rafał Łazicki, Jarosław Baranowski (Żyj sprawniej - fizjoterapia i sport) , Bartosz Witkowski (Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki Elektro - Energetyka).

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Zawody siłowe w Siłowni Kurpiowskiej Kuźnia

Więcej zdjęć: Zawody siłowe w Siłowni Kurpiowskiej Kuźnia

Odsłon: 7509
Komentarzy: 1
12:25, 19.05.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

W hołdzie Krystianowi, który gra niebieskich boiskach (zdjęcia)

W hołdzie Krystianowi, który gra niebieskich boiskach (zdjęcia)

Atrakcje, pyszności i dużo sportowych emocji przygotowano na III Nowowiejskim Międzypokoleniowym Memoriale Sportowym ku pamięci Krystiana Żyłko. Była upalna temperatura oraz cos dobrego dla każdego.

Julia Stachurska trzecią zawodniczką Polski

Julia Stachurska trzecią zawodniczką Polski

Zawodniczka UKS-u Atleta Ostrołęka przeszła do historii podnoszenia ciężarów na naszym podwórku. Julia Stachurska wywalczyła brązowy medal podczas XXX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Bezpłatna gra w szachy dla dzieci i młodzieży

Bezpłatna gra w szachy dla dzieci i młodzieży

W każdy wtorek oraz czwartek lipca, w godzinach 10.00-12.00 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrołęce zaprasza na bezpłatną grę w szachy dla dzieci i młodzieży. Aktywność odbywać się będzie w Parku Wodnym w Ostrołęce. 

Wakacyjne zajęcia z Fight Academy Ostrołęka

Wakacyjne zajęcia z Fight Academy Ostrołęka

W każdy poniedziałek i środę lipca oraz sierpnia MOSiR zaprasza na bezpłatne treningi kickboxingu. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-10 lat i będą prowadzone przez klub Fight Academy Ostrołęka.

Marcin Brewczyński mistrzem Polski!

Marcin Brewczyński mistrzem Polski!

Dzielnicowy asp. Marcin Brewczyński zdobył złoty medal podczas IV Otwartych Mistrzostw Polski Nordic Walking na 10 km. Rywalizacja odbyła się w największym parku miejskim w Polsce, który znajduje się w Bydgoszczy.

» Wasze komentarze

silny @ 04:37, 21.05.2024r. IP: *.*.46.222

Zawody jakich mało!! Do następnego roku!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo