« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 21 lipca 2024 r., imieniny Daniela, Dalidy, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ekipa Małkowskiego z workiem krążków (zdjęcia)

Szesnaście medali (4 złote, 7 srebrnych, 5 brązowych), kilka czwartych miejsc oraz rekordy życiowe to dorobek zawodników WOPR-OS Ostrołęka: Gabriela Grabowska, Aleksandra Żochowska, Julia Ościłowska, Igor Łada, Błażej Samluk, Krzysztof Sobieski, Paweł Ościłowski, Kamil Bojarski, Mikołaj Pęza), którzy 19 maja wystartowali w Pomorskiej Lidze w sportowym ratownictwie wodnym w Gdańsku.
Na 50 m ratowanie kombinowane: w kategorii młodzik Paweł Ościłowski zajął trzecie miejsce, w kategorii młodzik starszy Julia Ościłowska wywalczyła trzecią lokatę wśród dziewcząt. W tej samej kategorii wiekowej wśród chłopców Krzysztof Sobieski był trzeci, a Mikołaj Pęza uplasował się na czwartym miejscu.

Reklama

Na 100 m ratowanie kombinowane: w kategorii junior wśród kobiet Gabriela Grabowska była trzecia, a Aleksandra Żochowska uplasowała się na jedenastej pozycji. W tej samej kategorii wiekowej wśród
panów Igor Łada uplasował się tuż poza podium, a w kategorii junior młodszy Błażej Samluk zdobył srebro.

Na 50 m holowanie manekina: Gabriela Grabowska zajęła pierwsze miejsce w kategorii junior i drugie w kategorii open. Aleksandra Żochowska wywalczyła dziesiątą lokatę w kategorii junior, a Julia Ościłowska zdobyła srebro w kategorii młodzik starszy. W tej samej konkurencji wśród panów Igor Łada zajął drugie miejsce w kategorii junior, Kamil Bojarski zajął piąte miejsce w kategorii open,
Błażej Samluk wywalczył złoto w kategorii junior młodszy, Krzysztof Sobieski zajął drugie miejsce w kategorii młodzik starszy a Mikołaj Pęza uplasował się na czwartej pozycji.

Na 100 m ratowanie manekina z pasem: w kategorii młodzik wśród chłopców Paweł Ościłowski zajął drugie miejsce, natomiast w kategorii junior wśród kobiet Gabriela Grabowska była trzecia, a Aleksandra Żochowska uplasowała się na siódmek pozycji.

Na 50 m ratowanie manekina z pasem w kategorii młodzik starszy wśród chłopców Mikołaj Pęza zdobył złoty medal, a Krzysztof Sobieski srebro. Z kolei wśród dziewcząt Julia Ościłowska była czwarta. W wyścigu drużynowym na dystansie 4x25m holowanie manekina nasz zespół w składzie: Pęza, Bojarski, Łada, Samluk w kategorii open zdobył złoty medal.

- To był bardzo udany start moich zawodników, którzy oprócz zdobyczy medalowych w swoich startach ustanowili kilka rekordów życiowych. Gratulacje - mówi Dariusz Małkowski, szkoleniowiec WOPR-OS Ostrołęka.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Ekipa Małkowskiego z workiem krążków (zdjęcia)

Więcej zdjęć: Ekipa Małkowskiego z workiem krążków (zdjęcia)

Odsłon: 3091
Komentarzy: 0
11:54, 20.05.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zuzana Zecer jak Otylia Jędrzejczak

Zuzana Zecer jak Otylia Jędrzejczak

Zapamiętajcie jej nazwisko. Zawodniczka UKS-u Piątka Ostrołęka co chwilę udowadnia, że już teraz potrafi wiele, ale cały czas się rozwija. Trzymamy kciuki, by Zuzanna Zecer zrobiła karierę co najmniej taką, jak Otylia Jędrzejczak - mistrzyni olimpijska.

Jak Tomasz Ambroziak został multimedalistą mistrzostw Polski

Jak Tomasz Ambroziak został multimedalistą mistrzostw Polski

W miniony weekend na długim basenie odbyły się letnie mistrzostwa Polski masters w pływaniu. W zmaganiach wystartował zawodnik UŚKS Ostrołęka. Tomasz Amroziak spisał się znakomicie. Na medal. Na trzy medale.

Pojechali do stolicy. Wyłowili 12 medali (zdjęcia)

Pojechali do stolicy. Wyłowili 12 medali (zdjęcia)

Przedstawiciele Piątki Ostrołęka w dziewięcioosobowym składzie popłynęli w XVII Grand Prix w Pływaniu Burmistrza Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, w którym udział wzięło ponad 170 zawodniczek i zawodników z 16 klubów pływackich.

Trzy medale ekipy Małkowskiego. Ościłowski i Pęza na podium (zdjęcia)

Trzy medale ekipy Małkowskiego. Ościłowski i Pęza na podium (zdjęcia)

Zawodnicy WOPR-OS Ostrołęka wystartowali w Letnich Mistrzostwach Polski Młodzików (12-13 lat) i Młodzików Młodszych (9,10,11 lat) w sportowym ratownictwie wodnym, które odbyły się w Skierniewicach. 

Wyjęli z wody 14 medali

Wyjęli z wody 14 medali

15-osobowa reprezentacja UKS-u Piątka Ostrołęka wzięła udział w IV rundzie Mityngu Pływackiego ''Drużynowe Zawody Pływackie'', które odbyły się  w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. W zawodach wystartowało ponad 140 zawodniczek i zawodników z czterech mazowieckich klubów pływackich.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo