« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 25 lipca 2024 r., imieniny Krzysztofa, Walentyny, Jakuba

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zrobiła to! Magda Bokun z niesamowitym prezentem urodzinowym!

Czy można wymarzyć sobie piękniejszy prezent w dniu urodzin? Spotkało to Magdalenę Bokun. Skoczkini w dal rodem z Lelisa otrzymała wiadomość, po której z pewnością aż usiadła z wrażenia. Wielkie gratulacje.


 

Zawodniczka AZS-u AWF Katowice będzie reprezentowała Polskę podczas mistrzostw Europy, które odbędą się w Rzymie. Nasza zawodniczka w tym sezonie uzyskała 6,52 m. Rekord życiowy wychowanki Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wynosi 6,71 m.

Reklama

- Po kilkunastu latach wymagającego treningu, kilku poważnych kontuzjach, przez które ciężko było budować wszystko od nowa… Pierwszy raz będę indywidualnie reprezentować Polskę na seniorskich mistrzostwach Europy - mówi.

- Podziękowania dla: klubu AZS AWF Katowice, za stworzone warunki do pracy, i że w momencie mojego kryzysu spowodowanego kontuzjami, nie zostawił mnie bez opieki. Trenerowi Robertowi Nazarkiewiczowi za to czego nauczył mnie przez ponad 8 lat wspólnego treningu i bazy, którą zbudowaliśmy w zimę przed zakończeniem naszej współpracy. Trenerowi Przemysławowi Radkiewiczowi za pracę, którą wykonujemy od kilku miesięcy w przygotowaniach do tego sezonu letniego. Trenerowi Arturowi Konopko za kawał profesjonalnego przygotowania siłowego i motorycznego.  Uczelni AWF Katowice, Centralnemu Wojskowemu Zespołowi Sportowemu za możliwość służby, realizując tym samym sportowe cele. A także menadżerowi Marcinowi Fudalejowi za organizację startów zagranicznych, na których miałam możliwość wywalczyć punkty, by uplasować się w rankingu europejskim na miejscu umożliwiającym mi start w tych zawodach. No i przed wszystkim mojemu mężowi i rodzinie - wylicza. 

Odsłon: 4624
Komentarzy: 1
19:07, 29.05.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Nikolina Dziadak piąta na Mistrzostwach Polski, do medalu zabrakło niewiele

Nikolina Dziadak piąta na Mistrzostwach Polski, do medalu zabrakło niewiele

W miniony weekend odbyły się w Lublinie Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U23 w lekkiej atletyce. W sobotnim konkursie trójskoku wystąpiły dwie byłe zawodniczki UKS Siódemka Ostrołęka, które na czas studiów reprezentują inne klubu.

Koniec wakacyjnych zajęć z OKLA Elektro-Energetyka (zdjęcia, wideo)

Koniec wakacyjnych zajęć z OKLA Elektro-Energetyka (zdjęcia, wideo)

We wtorek, 9 lipca miał miejsce ostatni trening lekkoatletyczny prowadzony przez Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka w ramach "Sportowych wakacji w mieście 2024". Treningi odbywały się na stadionie miejskim w Ostrołęce.

Ona jest najszybsza w Polsce. Kornelia Rusiłowicz ma złoto!

Ona jest najszybsza w Polsce. Kornelia Rusiłowicz ma złoto!

Wielki sukces zawodniczki UKS-u Siódemka Ostrołęka. W pierwszy weekend lipca w Lublinie odbyła się XXX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, a zarazem Mistrzostwa Polski U-18 w lekkiej atletyce. Nasza przedstawicielka dokonała czegoś wielkiego. 

15 medali ekipy Clanu! Surdyn, Bożomańska, Pierzchała, Bakuła, Bożomański z krążkami

15 medali ekipy Clanu! Surdyn, Bożomańska, Pierzchała, Bakuła, Bożomański z krążkami

Aż 15 razy wchodzili na podium reprezentanci UKS-u Clan Ostrołęka w Mistrzostwach Polski Masters w Lekkiej Atletyce, które w miniony weekend odbyły się we Włocławku.

Daria walczyła w Lublinie

Daria walczyła w Lublinie

Zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka ma za sobą start podczas Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w lekkiej atletyce. Podopieczna Bartosza Witkowskiego zmagała się w konkursie skoku w dal.

» Wasze komentarze

No przecież wiadomo @ 10:24, 31.05.2024r. IP: *.*.178.3

A Bartuś bez podziękowań? ;)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo