« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 22 czerwca 2024 r., imieniny Pauliny, Flawiusza, Agenora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ale granie z Walecznymi! (zdjęcia)

Blisko 100 młodych piłkarzy walczyło podczas turnieju o puchar wójta gminy Olszewo-Borki Krzysztofa Grali. Na murawie zaprezentowali się gracze urodzeni w 2012 roku. Najlepsi okazali się gracze Czarnych Węgrów. Drugi był LUKS Czerwin, a trzecia Korona Ostrołęka.
Nagrodę dla najlepszego zawodnika odebrał Kacper Dobkowski (LUKS Czerwin). Królem strzelców został Krystian Kąkol (Czarni Węgrów), zaś najlepszym bramkarzem został Paweł Wiliński (Korona Ostrołęka).

Reklama

Wyróżnienia otrzymali przyjaciele Akademii Piłkarskiej Waleczni Olszewo-Borki: Krzysztof Grala, Marcin Grabowski, Stanisław Kubeł, Krzysztof Wilczewski oraz Edwart Kłos. Nagrodę odebrał również wielokrotny mistrz Polski i Europy w karate kyokushin, który pochodzi z Olszewo-Borek - Paweł Goździewski.

W tym momencie rozpoczął się Dzień Dziecka z Walecznymi. Przybywajcie. Będzie ogrom atrakcji!

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Dzień dziecka z walecznymi

Więcej zdjęć: Dzień dziecka z walecznymi

Odsłon: 18050
Komentarzy: 2
14:21, 02.06.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Co się działo na zebraniu w Narwi? (zdjęcia)

Co się działo na zebraniu w Narwi? (zdjęcia)

W czwartek w sali konferencyjnej Hostelu Fortis odbyło się walne zebranie stowarzyszenia MZKS Narew 1962 Ostrołęka. Na zebraniu pojawil się  członkowie stowarzyszenia, kibice i sympatycy niebiesko-czerwonych.

Będzie się działo! Potężny turniej APN-u!

Będzie się działo! Potężny turniej APN-u!

Już w najbliższą sobotę o godz. 10:00 rozpocznie się XIII edycja turnieju APN Cup. Zmagania odbędą się na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrołęce. 

Jak popsuć święto? Wie o tym Opia Opinogóra

Jak popsuć święto? Wie o tym Opia Opinogóra

W sobotę miało być pożegnanie Bartłomieja Jezierskiego. Rzekunianka Rzekuń miała zagrać z Opią Opinogóra. Drużyna, która ma zapewnione miejsce w barażu o V ligę, nie przyjedzie na spotkanie. Wstyd!

Znamy doskonale w mieście i okolicy. On poprowadzi Narew

Znamy doskonale w mieście i okolicy. On poprowadzi Narew

Kto zostanie szkoleniowcem klubu z Ostrołęki? Który szkoleniowiec podejmie się wyzwania, by wrócić do IV ligi. Według naszych informacji będzie to człowiek dobrze znany w mieście i okolicy.

Twoja pociecha może trenować w Koronie. I to za darmo!

Twoja pociecha może trenować w Koronie. I to za darmo!

OTS Korona Ostrołęka zaprasza na wakacyjne treningi piłki nożnej chłopców z roczników 2015/2019 i młodszych. Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko aktywnie spędziło pierwszy miesiąc wakacji wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na trening.

» Wasze komentarze

Kibic @ 06:14, 03.06.2024r. IP: *.*.140.248

Prawidłowa forma to Edward a nie Edward, wstyd redaktorze.

Kibic @ 06:15, 03.06.2024r. IP: *.*.140.248

Prawidłowa forma to Edward a nie Edwart, wstyd redaktorze.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo