« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 21 lipca 2024 r., imieniny Daniela, Dalidy, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ekipa Blocha i Żebrowskiego walczy o medale!

To kolejna piękna historia. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 10 walczy w finale Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych w piłce ręcznej. Podopieczni Radosława Blocha i Radosława Żebrowskiego czeka niezwykle ważne spotkanie.
Dzisiaj o godz. 16:30 ostrołęczanie zmierzą się z reprezentacją Szkoły Podstawowej w Nowej Karczmie. Przed rokiem nasi wygrali z tym zespołem podczas turnieju, którego gospodarzem była ekipa z województwa pomorskiego.

Reklama

W spotkaniu rozegranym po południu ostrołęczanie pokonali 21:16 ekipę Szkoły Podstawowej nr 9 z Legnicy. Jeśli dzisiaj ograją ekipę z Nowej Karczmy, wywalczą przepustkę do meczu o pierwsze miejsce. Ewentualna porażka sprawi, iż nasi zagrają o brąz. 

Życzymy powodzenia i czekamy na dobre wieści z Dźwirzyna. 

Odsłon: 1826
Komentarzy: 0
14:46, 05.06.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Trójka jest trzecia i ma brąz!

Trójka jest trzecia i ma brąz!

Znakomity występ zespołu Masters Trójka Ostrołęka podczas Mistrzostw Polski Masters w piłce ręcznej. Norbert Kolanowski i spółka przed chwilą zakończyli zmagania. Wywalczyli brązowe medale!

Trójka już zaczęła 

Trójka już zaczęła 

Gracze Masters Trójki Ostrołęka rozpoczęli występ podczas Mistrzostw Polski Masters. W Dobrzeniu Wielkim występuje również ekipa złożona z zawodników, którzy mają na karku 35 lat i więcej.

Nasza zręczna młodzież walczy o mistrza!

Nasza zręczna młodzież walczy o mistrza!

Już jutro swój udział w Mistrzostwach Polski Masters rozpocznie zespół Masters Trójki Ostrołęka. Norbert Kolanowski i spółka są jedną z sześciu ekip, którym marzy się medal podczas zacnej imprezy piłki ręcznej.

Po Ostrołęce stąpają wicemistrzowie Polski! Żebrowski: To wielka sprawa (zdjęcia)

Po Ostrołęce stąpają wicemistrzowie Polski! Żebrowski: To wielka sprawa (zdjęcia)

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce wywalczyła wicemistrzostwo Polski w piłce ręcznej dzieci. Chłopcy prowadzeni przez Radosława Żebrowskiego i Radosława Blocha sięgnęli po srebrne medale.

Zapinamy pasy! Ostrołęczanie walczą o złoto! (wideo)

Zapinamy pasy! Ostrołęczanie walczą o złoto! (wideo)

O godz. 12:30 początek meczu finałowego Ogólnopolskich Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców. Podopieczni Radosława Żebrowskiego i Radosława Blocha powalczą o złoto. Mamy link do transmisji.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo