« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 18 czerwca 2024 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ekipa Michała Zawojka na medal. Oj, na medale!

W Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Mazowsza SZS w lekkiej atletyce. Do rywalizacji przystąpiły podopieczne trenera Michała Zawojka, które zapisaly wspaniałą kartę w historii swojej szkoły SP 2 Chorzele. 
Padło wiele rekordów i czołowych miejsc. Dowodem są cztery srebrne medale XXVI Mistrzostw Mazowsza SZS  i pięć wyników w czołowej szóstce województwa. Z wicemistrzostwa cieszyły się: Adriana Kozłowska (200 m), Marta Tłoczkowska (skok wzwyż).

Reklama

Srebrne medale wywalczyły: sztafeta 4x100 m w składzie: Maja Woźniak, Kozłowska Roksana, Szymańska Joanna, Roksana Antosiak oraz sztafeta olimpijska w zestawieniu: Marta Tłoczkowska, Maja Dańkowska, Maja Grabowska, Alicja Furman.

Czwarta na 1000 m była Nadia Lubowiedzka, na 100 m Joanna Szymańska. Piąte miejsce wywalczyły: Alicja Furman (300 m) oraz Maja Woźniak (200 m). Szóstą pozycję na 1000 m zajęła Emilia Ludwicka.

Odsłon: 1295
Komentarzy: 0
10:29, 08.06.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ola, Daria i Alicja startowały we Włocławku

Ola, Daria i Alicja startowały we Włocławku

Trzy zawodniczki Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka wzięły udział w Mistrzostwach Polski LZS. We Włocławku zaprezentowały się podopieczne Bartosza Witkowskiego. 

Kordel mistrzynią. Jabłońska z brązem!

Kordel mistrzynią. Jabłońska z brązem!

W minioną sobotę w Teresinie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Dzieci w kategorii U-14 w lekkiej atletyce. W stawce pojawiła się czteroosobowa reprezentacja UKS-u Siódemka Ostrołęka. Nasze przedstawicielki spisały się bardzo dobrze.

Magdalena Bokun walczy o Igrzyska Olimpijskie!

Magdalena Bokun walczy o Igrzyska Olimpijskie!

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystąpiła w finale skoku w dal podczas mistrzostw Europy w Rzymie. Magdalena Bokun znalazła się w nim po zajęciu jedenastej pozycji w eliminacjach.

Magdalena Bokun walczy w finale. Oglądajcie!

Magdalena Bokun walczy w finale. Oglądajcie!

Dzisiaj o godz. 20:50 w finale konkursu skoku w dal podczas mistrzostw Europy w lekkiej atletyce wystąpi Magdalena Bokun. Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wywalczyła jedenaste miejsce w eliminacjach.

Szymon z kolejnym nowym rekordem. Przemek w finale

Szymon z kolejnym nowym rekordem. Przemek w finale

W minioną sobotę zawodnicy UKS-u Clan Ostrołęka uczestniczyli w Warszawskim Mityngu Ogólnopolskim na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego. Spisali się bardzo dobrze. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo