« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 18 czerwca 2024 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Buczek i Gęsich szkolą mistrzów! Ograli: Raków, Lechię, Arkę. Dąbkowski z wyróżnieniem

Znakomity występ reprezentacji Akademii Młodego Piłkarza Ostrołęka. Zespół Pawła Buczka i Cezarego Gęsicha wywalczył pierwsze miejsce podczas turnieju na obiekcie Osiczanki Osice!
- Pierwszy mecz w turnieju zaczęliśmy sennie, od porażki. Później wróciliśmy na prawidłowe tory i odnieśliśmy same zwycięstwa. W finale przegrywaliśmy już 0:2, jednak drużyna podniosła się i ostatecznie triumfowaliśmy 3:2. To są cechy charaktery, które ciężko nauczyć dzieci - taka mentalność zwycięzcy - mówi Paweł Buczek.

Gracz Akademii Młodego Piłkarza Ostrołęka Joachim Dąbkowski otrzymał wyróżnienie za najlepszego zawodnika drużyny. 

- Turniej stał na wysokim poziomie, który zapewniały: Raków Częstochowa, Arka Gdynia, Lechia Gdańsk czy Chojniczanka Chojnice. Od zawsze chcemy grać z najlepszymi i już dostaliśmy zaproszenie na kilka imprez do Gdańska. Jeszcze będzie o nas głośno - dodaje uradowany szkoleniowiec.
 
Mistrzowski zespół tworzyli: Daniel Niebrzydowski, Jacek Gęsich, Martyna Iwańska, Joachim Dąbkowski, Tomasz Gęsich, Franciszek Iwański, Stanisław Kosakowski. Trenerzy: Paweł Buczek, Cezary Gęsich.

Odsłon: 5817
Komentarzy: 0
16:03, 08.06.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ale historia. Grał w Narwi, a teraz...

Ale historia. Grał w Narwi, a teraz...

Pamiętacie Daniela Iwanowskiego? 43-latek w przeszłości był zawodnikiem Narwi Ostrołęka. Wychowanek Olimpii Zambrów był graczem naszej drużyny w rundzie jesiennej sezonu 2010/2011. A teraz?

LZS Łęg królami ligi. Kosek księciem. Znamy wyróżnionych (zdjęcia)

LZS Łęg królami ligi. Kosek księciem. Znamy wyróżnionych (zdjęcia)

No i mamy koniec. Kurpiowska Liga Oldboy finiszowała. Pierwszą porażkę ponieśli liderzy. LZS Łęg Przedmiejski przegrał 2:6 z LZS-em Obierwia, ale już wcześniej zapewnił sobie tytuł najlepszych. Kolesie Kadzidło okazali się lepsi od zespołu z Baranowo. 

Świt bez punktów i trenera

Świt bez punktów i trenera

Przedostatnie miejce w Klasie A to wynik Świtu Baranowo. Zespół Wojciecha Gąski w ostatniej kolejce uległ KS-owi Wąsewo. Była to siedemnasta porażka w sezonie. Po ostatnim gwizdku zawodnicy otrzymali wiadomość.

ULKS nie do zatrzymania!

ULKS nie do zatrzymania!

Cenne zwycięstwo beniaminka z Ołdak. Podopieczni Andrzeja Laskowskiego poradzili sobie z przedostatnią drużyną w tabeli. Dla ULKS-u to trzynaste zwycięstwo w sezonie w Klasie Okręgowej. Już teraz ekipa ma zapewnione dziewiąte miejsce, a może być jeszcze wyższa lokata.

Bliźniak bohaterem Kurpika. Wicelider klęknął w Kadzidle (zdjęcia)

Bliźniak bohaterem Kurpika. Wicelider klęknął w Kadzidle (zdjęcia)

Zespół z Kadzidła lubi grać z teoretycznie silniejszymi. Podopieczni Sebastiana Koczkodana zmierzyli się z Opią Opinogóra. Wicelider objął prowadzenie, ale kolejne gole strzelali nasi. Kurpik wygrał 2:1!

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo