Wtorek, 18 czerwca 2024 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Narew. Takie mierne pożegnanie z kibicami (zdjęcia)

Do Ostrołęki przyjechał niżej notowany Mazur Gostynin. I co? I wygrał 1:0 po trafieniu Jana Rutkowskiego. Narew przegrała po raz pierwszy pod wodzą Łukasza Bałazego.

Rutkowski ściął z lewej strony do środka. Bandorowicz i Szmigiel zderzyli się, co wykorzystał gracz Mazura. W sytuacji sam na sam nie dał szans Modzelewskiemu. Przed Narwią jeszcze dwa mecze. Za tydzień nasi pojadą na bój z Wkrą Bieżuń, a sezon zakończą na boisku Amatora Maszewo.

Narew Ostrołęka – Mazur Gostynin 1-0 (1-0)
Bramka: Rutkowski 38'.
Narew: Modzelewski - Ziemak (46' Bąk), Bandorowicz, Bajor, Szmigiel (80' Roman), Ciężar, Vilela, Wesley, Borowiecki (88' Pierzchała), Klec (65' Banach), Gałązka.

Strzeszewska i Piotrowska rywalizowały w Teresinie

Podopieczne Marcina Korzenieckiego mają za sobą występ w Mistrzostwach Mazowsza U-14. Zawodniczki Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka zaprezentowały się na dwóch dystansach podczas zmagań w Teresinie.

Ale historia. Grał w Narwi, a teraz...

Pamiętacie Daniela Iwanowskiego? 43-latek w przeszłości był zawodnikiem Narwi Ostrołęka. Wychowanek Olimpii Zambrów był graczem naszej drużyny w rundzie jesiennej sezonu 2010/2011. A teraz?

LZS Łęg królami ligi. Kosek księciem. Znamy wyróżnionych (zdjęcia)

No i mamy koniec. Kurpiowska Liga Oldboy finiszowała. Pierwszą porażkę ponieśli liderzy. LZS Łęg Przedmiejski przegrał 2:6 z LZS-em Obierwia, ale już wcześniej zapewnił sobie tytuł najlepszych. Kolesie Kadzidło okazali się lepsi od zespołu z Baranowo.

Świt bez punktów i trenera

Przedostatnie miejce w Klasie A to wynik Świtu Baranowo. Zespół Wojciecha Gąski w ostatniej kolejce uległ KS-owi Wąsewo. Była to siedemnasta porażka w sezonie. Po ostatnim gwizdku zawodnicy otrzymali wiadomość.

ULKS nie do zatrzymania!

Cenne zwycięstwo beniaminka z Ołdak. Podopieczni Andrzeja Laskowskiego poradzili sobie z przedostatnią drużyną w tabeli. Dla ULKS-u to trzynaste zwycięstwo w sezonie w Klasie Okręgowej. Już teraz ekipa ma zapewnione dziewiąte miejsce, a może być jeszcze wyższa lokata.

Kibic @ 08:13, 09.06.2024r. IP: *.*.14.9

Wstydu nie macie, że tak gracie

Fake news @ 08:20, 09.06.2024r. IP: *.*.169.128

Redaktorze czemu Pan taki zawzięty jest, przecież przegrali też z Pułtuskiem w 1 meczu po objęciu przez nowego trenera. Co to za propaganda??

Xyz @ 10:26, 09.06.2024r. IP: *.*.120.225

Szkoda po prostu komentarzy na tego dziennikarzynę co wszystko niby wie lepiej a co do czego i tak trzeba go poprawiać i on wtedy kasuje komentarze. W ogóle osoba nie stąd nie powinna zajmować się sportem że naczelny pozwala na takie coś

OLaf @ 14:26, 09.06.2024r. IP: *.*.168.73

wynik słaby ale i tak lepszy niż gra

Sid @ 08:37, 10.06.2024r. IP: *.*.79.107

Gra lepsza niż powyższy artykuł.
Co do meczu fajnie, że po zmianie na stanowisku trenera gra coraz więcej zawodników z Ostrołęki. Swoim szybciej się wybacza taki błąd jak z pierwszej połowy po którym tracimy bramkę. Przyjezdni tak naprawdę cały mecz stali na swojej połowie i czekali na kontry. Nam w drugiej połowie brakowało trochę koncepcji i brakowało strzałów z daleko przy tak ustawionej obronie gości.

... @ 06:23, 11.06.2024r. IP: *.*.232.229