« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 18 czerwca 2024 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Chełstowski mistrzem. Falkowski ze srebrem

Świetnie wieści z Mińska Mazowieckiego, gdzie odbyły się IV Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Brazylijskim Jiu-Jitsu. Dwóch reprezentantów Victorii Ostrołęka stanęło na podium.
Filip Falkowski jest żołnierzem i pełni służbę w Batalionie Dowodzenia Wojsk Lądowych w Białobrzegach. W walce ćwierćfinałowej pokonał przez dźwignię tzw. Americana Radosława Zawszota z klubu reprezentującego 1 Mazurską Brygadę Artylerii Węgorzewo. W walce półfinałowej wygrał przez duszenie tzw. gilotyną Jana Pietrowa z klubu Marga Garwolin. W walce finałowej uległ Konradowi Wojtaś z Academia Shaka. Filip Falkowski zdobył srebrny medal w licznie obsadzonej kategorii wagowej do 97 kg NO GI (bez kimon) białe pasy. 

Reklama

Łukasz Chełstowski to również żołnierz pełniący służbę w Dywizjonie Przeciwlotniczym w Ostrołęce. W walce półfinałowej pokonał na punkty Przemysława Książyczka z klubu Copacabana. W walce finałowej triumfował duszeniem zza pleców Piotra Flaczyńskiego z klubu Academia BJJ. Łukasz Chełstowski został mistrzem Polski Służb Mundurowych w BJJ w kategorii wagowej do 82 kg GI (w kimonach) niebieskie pasy masters I. 

Obu zawodnikom pomagał Paweł Skuza. Wielkie brawa!

Odsłon: 4208
Komentarzy: 0
22:01, 08.06.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

31 medali na 8 tatami!

31 medali na 8 tatami!

Znakomity sukces przedstawicieli Szkoły Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce. Podczas Warszawskiej Ligi Kuma Judo w Starych Babicach nasi przedstawiciele wywalczyli aż 31 medali w gronie ponad 500 zawodników, którzy walczyli na 8 tatami.

Dądera mistrzem. Prusiński ma srebro. Śliwka, Nalewajk, Gorzęba, Mieczkowska, Nalewajk z brązem

Dądera mistrzem. Prusiński ma srebro. Śliwka, Nalewajk, Gorzęba, Mieczkowska, Nalewajk z brązem

Reprezentacja Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate wystąpiła w Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w Karate. Co ciekawe, wszyscy nasi reprezentanci stanęli na podium!

Lena Wiktorska, Małgorzata Kozłowska i Karol Kozłowski mają kwalifikację na mistrzostwa Europy!

Lena Wiktorska, Małgorzata Kozłowska i Karol Kozłowski mają kwalifikację na mistrzostwa Europy!

W minioną sobotę ekipa Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate wybrała się do Skarżyska - Kamiennej, gdzie odbyły się eliminacje do tegorocznych Mistrzostw Europy Kadetów, Młodzieżowców i Seniorów, które tym razem odbędą się pod koniec października we Wrocławiu. Silna obsada (164 zawodników i zawodniczek z całej Polski) i wysoki poziom sportowy nie przeszkodziły naszym karatekom zdobyć trzy kwalifikacje do startu w ME. 

Marcel zaczął od wygranej!

Marcel zaczął od wygranej!

Zawodnik Ostrołęka Fight Academy ma za sobą pierwszą walkę podczas 29 Hungarian Kickboxing World Cup. Podopieczny Arkadiusza Ludwiczaka rozpoczął rywalizację od starcia z rywalem z Bułgarii.

Mistrzu Marcelu podbij Węgry! Piersa: Plan jest taki, by wygrać cały turniej. Trzymajcie kciuki

Mistrzu Marcelu podbij Węgry! Piersa: Plan jest taki, by wygrać cały turniej. Trzymajcie kciuki

Przed Marcelem Piersą poważny sprawdzian. Zawodnik Ostrołęka Fight Academy weźmie udział w 29 Hungarian Kickboxing World Cup. Liczymy na dobry występ naszego mistrza. Podopieczny Arkadiusz Ludwiczaka ma szansę na wielkie rzeczy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo