« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 18 czerwca 2024 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trójka jest trzecia i ma brąz!

Znakomity występ zespołu Masters Trójka Ostrołęka podczas Mistrzostw Polski Masters w piłce ręcznej. Norbert Kolanowski i spółka przed chwilą zakończyli zmagania. Wywalczyli brązowe medale!
Ostrołęczanie bez większych problemów wyszli z grupy. W półfinale było dramatycznie. W meczu z gospodarzami prowadzili 14:13 i stracili bramkę w ostatniej sekundzie. Rzuty karne to triumf miejscowych 2:1. Spotkanie zostało uznane przez wielu za najlepszy bój tego dnia w hali w Dąbrowie.

Reklama

Dzisiaj Trójka mierzyła się z Grunwaldem Poznań w meczu o trzecie miejsce w kat. +45 lat. Nasi wygrali!

Nasi wystąpili w składzie: Adam Duchnik, Grzegorz Gawkowski, Rafał Kamionowski, Piotr Kiwak, Norbert Kolanowski, Marek Krydziński, Waldemar Mikuczonis, Dariusz Mścich, Grzegorz Przewoźny, Maciej Purłan, Sławomir Samluk, Piotr Serbista, Adam Waśko, Tomasz Wrześniewski, Adam Bednarczyk, Krzysztof Zieliński. Kierownikiem drużyny jest Julia Acmizow.

Odsłon: 1753
Komentarzy: 0
11:08, 09.06.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Nasza zręczna młodzież walczy o mistrza!

Nasza zręczna młodzież walczy o mistrza!

Już jutro swój udział w Mistrzostwach Polski Masters rozpocznie zespół Masters Trójki Ostrołęka. Norbert Kolanowski i spółka są jedną z sześciu ekip, którym marzy się medal podczas zacnej imprezy piłki ręcznej.

Po Ostrołęce stąpają wicemistrzowie Polski! Żebrowski: To wielka sprawa (zdjęcia)

Po Ostrołęce stąpają wicemistrzowie Polski! Żebrowski: To wielka sprawa (zdjęcia)

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce wywalczyła wicemistrzostwo Polski w piłce ręcznej dzieci. Chłopcy prowadzeni przez Radosława Żebrowskiego i Radosława Blocha sięgnęli po srebrne medale.

Zapinamy pasy! Ostrołęczanie walczą o złoto! (wideo)

Zapinamy pasy! Ostrołęczanie walczą o złoto! (wideo)

O godz. 12:30 początek meczu finałowego Ogólnopolskich Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców. Podopieczni Radosława Żebrowskiego i Radosława Blocha powalczą o złoto. Mamy link do transmisji.

Ekipa Radków ma finał! Żebrowski: Mam mega fajne dzieciaki i wspaniałych kibiców - rodziców!

Ekipa Radków ma finał! Żebrowski: Mam mega fajne dzieciaki i wspaniałych kibiców - rodziców!

Ale to był pokaz piłki ręcznej w ostrołęckim wydaniu. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 10 zagra w w finale Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych w piłce ręcznej. W decydującym starciu podopieczni Radosława Żebrowskiego i Radosława Blocha nie dali szans przeciwnikom.

Ekipa Blocha i Żebrowskiego walczy o medale!

Ekipa Blocha i Żebrowskiego walczy o medale!

To kolejna piękna historia. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 10 walczy w finale Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych w piłce ręcznej. Podopieczni Radosława Blocha i Radosława Żebrowskiego czeka niezwykle ważne spotkanie.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo