« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 25 lipca 2024 r., imieniny Krzysztofa, Walentyny, Jakuba

Moja Ostrołęka

Aktualności

Radek Krupa ze złotem. Dawid Kalwara ze srebrem

W miniony piątek do Centrum Sportowego Raszyn na Mistrzostwa Mazowsza udali się ostrołęccy sztangiści: Radosław Krupa i Dawid Kalwara. Podopieczni Władysława Niedźwieckiego spisali się znakomicie.
Radosław Krupa zwyciężył w kategorii wagowej 96 kg wynikiem 200 kg w dwuboju. Ambitnie walczący Radek na pomoście ze sztangą wyrwał 90 kg, podrzucił 110 kg. Zdobył złoto, a także ustanowił dwa rekordy życiowe w: rwaniu i dwuboju.

Reklama

Dawid Kalwara wystąpił w kategorii wagowej 81 kg i zajął drugą lokatę. W dwuboju uzbierał 168 kg (78 kg w rwaniu i 90 kg w podrzucie). Ustanowił dwa rekordy rekordy życiowe.

 

Odsłon: 4810
Komentarzy: 1
12:42, 09.06.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Licytacja dla Dawidka

Licytacja dla Dawidka

Rzekunianka Rzekuń serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w wyjątkowej licytacji, której celem jest pomoc dla Dawida Skrzecza, który zmaga się z ciężką chorobą.

Turniej szachowy dla dzieci i młodzieży. Każdy otrzyma pamiątkowy medal oraz nagrodę rzeczową

Turniej szachowy dla dzieci i młodzieży. Każdy otrzyma pamiątkowy medal oraz nagrodę rzeczową

We wtorek, 30 lipca odbędzie się Wakacyjny Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży pod honorowym patronatem prezydenta Ostrołęki Pawła Niewiadomskiego. Miejscem rywalizacji młodych szachistów będzie sala konferencyjna w Parku Wodnym w Ostrołęce.

W hołdzie Krystianowi, który gra niebieskich boiskach (zdjęcia)

W hołdzie Krystianowi, który gra niebieskich boiskach (zdjęcia)

Atrakcje, pyszności i dużo sportowych emocji przygotowano na III Nowowiejskim Międzypokoleniowym Memoriale Sportowym ku pamięci Krystiana Żyłko. Była upalna temperatura oraz cos dobrego dla każdego.

Julia Stachurska trzecią zawodniczką Polski

Julia Stachurska trzecią zawodniczką Polski

Zawodniczka UKS-u Atleta Ostrołęka przeszła do historii podnoszenia ciężarów na naszym podwórku. Julia Stachurska wywalczyła brązowy medal podczas XXX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Bezpłatna gra w szachy dla dzieci i młodzieży

Bezpłatna gra w szachy dla dzieci i młodzieży

W każdy wtorek oraz czwartek lipca, w godzinach 10.00-12.00 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrołęce zaprasza na bezpłatną grę w szachy dla dzieci i młodzieży. Aktywność odbywać się będzie w Parku Wodnym w Ostrołęce. 

» Wasze komentarze

JULIA @ 12:47, 09.06.2024r. IP: *.*.53.47

BRAWO chłopaki Jest moc w Was

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo