« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 18 czerwca 2024 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Magdo! Skacz po marzenia

O godz. 10:30 rozpocznie się konkurs eliminacyjny w skoku w dal. Podczas mistrzostw Europy w lekkiej atletyce zaprezentuje się Magdalena Bokun. Zawodniczka rodem z Lelisa liczy na dobre próby. 
Nasza przedstawicielka w tym roku skoczyła 6,52 m. Jej rekord życiowy wynosi 6,71 m. - Mój plan nie jest skomplikowany. Chcę skoczyć jak najdalej i fajnie byłoby dostać się do finału. Strefa medalowa jest dla mnie poza zasięgiem. Do finału, który odwiedzie się następnego dnia, kwalifikuje się 12 zawodniczek - mówi Magdalena.

Reklama

Przed nią pierwsze takie zawody. - W moim życiu byłam na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy indywidualnie. Później trzy razy na Drużynowych Mistrzostwach Europy, a teraz jestem pierwszy raz w życiu na seniorskich Mistrzostwach Europy i uważam to za moje największe osiągniecie w kwestii rangi zawodów, na które zdobyłam kwalifikację. Teraz będę rywalizować wśród 30 najlepszych z najlepszych zawodniczek w Europie - dodaje.

Transmisję z Mistrzostw Europy w Rzymie można zobaczyć w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.

Odsłon: 3612
Komentarzy: 0
10:25, 11.06.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ola, Daria i Alicja startowały we Włocławku

Ola, Daria i Alicja startowały we Włocławku

Trzy zawodniczki Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka wzięły udział w Mistrzostwach Polski LZS. We Włocławku zaprezentowały się podopieczne Bartosza Witkowskiego. 

Kordel mistrzynią. Jabłońska z brązem!

Kordel mistrzynią. Jabłońska z brązem!

W minioną sobotę w Teresinie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Dzieci w kategorii U-14 w lekkiej atletyce. W stawce pojawiła się czteroosobowa reprezentacja UKS-u Siódemka Ostrołęka. Nasze przedstawicielki spisały się bardzo dobrze.

Magdalena Bokun walczy o Igrzyska Olimpijskie!

Magdalena Bokun walczy o Igrzyska Olimpijskie!

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystąpiła w finale skoku w dal podczas mistrzostw Europy w Rzymie. Magdalena Bokun znalazła się w nim po zajęciu jedenastej pozycji w eliminacjach.

Magdalena Bokun walczy w finale. Oglądajcie!

Magdalena Bokun walczy w finale. Oglądajcie!

Dzisiaj o godz. 20:50 w finale konkursu skoku w dal podczas mistrzostw Europy w lekkiej atletyce wystąpi Magdalena Bokun. Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wywalczyła jedenaste miejsce w eliminacjach.

Szymon z kolejnym nowym rekordem. Przemek w finale

Szymon z kolejnym nowym rekordem. Przemek w finale

W minioną sobotę zawodnicy UKS-u Clan Ostrołęka uczestniczyli w Warszawskim Mityngu Ogólnopolskim na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego. Spisali się bardzo dobrze. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo