« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 25 lipca 2024 r., imieniny Krzysztofa, Walentyny, Jakuba

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mistrzu Marcelu podbij Węgry! Piersa: Plan jest taki, by wygrać cały turniej. Trzymajcie kciuki

Przed Marcelem Piersą poważny sprawdzian. Zawodnik Ostrołęka Fight Academy weźmie udział w 29 Hungarian Kickboxing World Cup. Liczymy na dobry występ naszego mistrza. Podopieczny Arkadiusz Ludwiczaka ma szansę na wielkie rzeczy.
17-latek już udowodnił, że jest najlepszy w kraju. Na koncie ma cztery tytuły mistrzowskie. Triumfował podczas zmagań o prymat w kraju w lowkick, kicklight, full contact oraz K1. 

Reklama

- Plan jest taki, by wygrać cały turniej. Jestem w pełni gotowy na mocne walki. Przede mną trzy starcia. W pierwszym spotkam się z zawodnikiem z Bułgarii - mówi Marcel.

Piersa w Budapeszcie będzie walczył jako reprezentant Polski. - Są ze mną bliscy: rodzice oraz brat. Przyjechali mnie wspierać. Trzymacie kciuki - dodaje.

No to trzymamy!

Odsłon: 5872
Komentarzy: 0
09:48, 14.06.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karol Łasiewicki zawalczy w Warszawie!

Karol Łasiewicki zawalczy w Warszawie!

Zawodnik Ostrołęka Fight Academy zawalczy na Steadfast Kickboxing. Gala odbędzie się 3 sierpnia w Warszawie. Jak napisała sama federacja na swoim profilu "Nie zwalniamy tempa i przedstawiamy kolejne nazwisko naszej karty.

14 krążków ekipy Gnatkowskiego (zdjęcia)

14 krążków ekipy Gnatkowskiego (zdjęcia)

Ekipa Predatora MMA Myszyniec wygrała się do Sochaczewa, gdzie odbyła się Amatorska Liga MMA Rycerska. Podopieczni Rafała Gnatkowskiego raz za razem stawali na podium. W sumie przywieźli 14 medali.

Mamy medale! Ostrołęczanie walczyli w ruinach zamku! (zdjęcia)

Mamy medale! Ostrołęczanie walczyli w ruinach zamku! (zdjęcia)

W ostatnią sobotę czerwca ekipa Victorii Ostrołęka zakończyła pierwsze półrocze startów udziałem w zawodach MMA - Alma Rycerska, która odbyła się w nietypowej scenerii - ruinach zamku w Sochaczewie. 

Marcel Piersa na podium! Należy do światowej czołówki!

Marcel Piersa na podium! Należy do światowej czołówki!

Zawodnik Ostrołęka Fight Academy ma kolejny medal. Tym razem walczył podczas Pucharu Świata K1 w Budapeszcie. Podopieczny Arkadiusza Ludwiczaka po czterech tytułach w kraju wyruszył na podbój kuli ziemnskiej.

31 medali na 8 tatami!

31 medali na 8 tatami!

Znakomity sukces przedstawicieli Szkoły Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce. Podczas Warszawskiej Ligi Kuma Judo w Starych Babicach nasi przedstawiciele wywalczyli aż 31 medali w gronie ponad 500 zawodników, którzy walczyli na 8 tatami.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo