Niedziela, 21 lipca 2024 r., imieniny Daniela, Dalidy, Benedykta

Kaczmarczyk, Podsadny, Woźniak i Zabielska wicemistrzynami!

W Łodzi odbył się kolejny turniej z cyklu Grand Prix w koszykówce 3x3 - Basketmania Grand Prix Łódzkiego. W stawce pojawiły się zawodniczki MUKS-u Unia Basket Ostrołęka. Nasze dziewczęta zaprezentowały się znakomicie.

Dziewczyny w składzie: Maja Kaczmarczyk, Blanka Podsadny, Oliwia Woźniak oraz Amelia Zabielska zajęły drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Dzięki dobrym wynikom nasz zespół zajmuje drugie miejsce w ogólnej klasyfikacji, co promuje ekipę do walki w mistrzostwach Polski w koszykówce 3x3 w kategorii U-15. Zmagania odbędą się 21 czerwca w Warszawie.

Brawo!

Odsłon: 2377
Komentarzy: 9
09:49, 18.06.2024r.

Woźniak i Zabielska w kadrze!

Dwie zawodniczki Unii Basket Ostrołęka zostały powołane na konsultację szkoleniową do kadry wojewódzkiej Mazowsza dziewcząt roczników 2009 i 2010 w koszykówce 3x3.

Koszykarki Borkowskiego z wicemistrzem Mazowsza!

Uczennice Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce wywalczyły srebrne medale mistrzostw Mazowsza w koszykówce dziewcząt w kat. dzieci. Zawodniczki Jakuba Borkowskiego cieszyły się z tytułu drugiej drużyny w województwie.

Unia Basket na podium

W piątek w Ostrowi Mazowieckiej odbył się turniej Grand Prix Mazowsza w koszykówce 3x3. W stawce dziewcząt do lat 15 wystąpiły zawodniczki Unii Basket. W gronie 20 zespołów pierwszy skład wywalczył podium.

Ostrołęczanki trzecią siłą Mazowsza

Koszykarki Unii Basket Ostrołęka wybrały się na mistrzostwa Mazowsza w koszykówce 3x3 w kategorii U-15. Zawodniczki prowadzone przez Tomasza Pierzchałę oraz Mariusza Mierzejewskiego wywalczyły miejsce na podium.

Ostrołęczanki z wygraną na koniec turnieju (zdjęcia)

Zawodniczki Unii Basket Ostrołęka zakończyły zmagania w tegorocznych rozgrywkach. W weekend rozegrały turniej półfinałowy mistrzostw Polski w grupie U-15. Gospodynie prowadzone przez Tomasza Pierzchałę oraz Mariusza Mierzejewskiego musiały uznać wyższość przeciwniczek.

Działacz @ 09:59, 19.06.2024r. IP: *

W ogólnej klasyfikacji zajmuje 8 miejsce lista dodatkowa i po wycofaniu się zespołu z Nowego Sącza

.wordwrap(//3x3.pzkosz.pl/internalfiles/fckfiles/Klasyfikacja%20U15K%20na%20dzien%2017_06_2024.pdf, 30, , 1).

Działacz @ 10:08, 19.06.2024r. IP: *

Do dzialacz @ 10:50, 19.06.2024r. IP: *.*.220.35

Czytać to trzeba umieć.

jakie wicemistrzynie @ 14:11, 19.06.2024r. IP: *.*.156.202

to nie były mistrzostwa :) więc nie "wicemistrzynie"
co najwyżej drugie miejsce w turnieju klasyfikacyjnym do Grand Prix

Do wyżej @ 17:01, 19.06.2024r. IP: *.*.147.252

Ktoś kto ma problemy z językiem polskim nie powinien się wypowiadać, w/g słownika języka polskiego:wicemistrz tytuł osoby lub drużyny, która zajęła drugie miejsce w zawodach lub konkursie

Do do wyżej @ 22:06, 19.06.2024r. IP: *

Ktoś, kto nie umie czytać regulaminów rozgrywek i się nie zna na sporcie będzie pisał bzdury. Tytuł mistrzowski zdobywa się w turnieju finałowym Mistrzostw Polski.

Ktoś się lubi bardzo chwalić i to tylko dobrymi wynikami, jak idzie słabiej, to cisza

Do wyżej @ 09:39, 20.06.2024r. IP: *.*.220.115

Tytuł Mistrza Polski zdobywa się w Mistrzostwach Polski, tytuł Mistrza Szkoły w Mistrzostwach Szkoły itp.
A czytać trzeba że zrozumieniem, ale dla niektórych to zbyt wielkie wyzwanie.

Dariusz Szpakowski @ 11:18, 20.06.2024r. IP: *.*.156.202

"Zgodnie z Regulaminem Cyklu MMP 3x3, w poszczególnych kategoriach do finałów awansowali mistrzowie stref oraz zespoły najwyżej sklasyfikowane w rankingu.