« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 25 lipca 2024 r., imieniny Krzysztofa, Walentyny, Jakuba

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dądera mistrzem. Prusiński ma srebro. Śliwka, Nalewajk, Gorzęba, Mieczkowska, Nalewajk z brązem

Reprezentacja Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate wystąpiła w Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w Karate. Co ciekawe, wszyscy nasi reprezentanci stanęli na podium!
W podwarszawskich Markach zaprezentowało się 217 karateków z 21 klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Karate Kontaktowego Województwa Mazowieckiego. Wszyscy nasi zawodnicy stanęli na podium, co jest najlepszym prezentem dla ich instruktorów, jaki mogli otrzymać na sam koniec sezonu.

Reklama

Mistrzem został Dawid Dądera. Srebro powędrował do Jakuba Prusińskiego, zaś brąz do: Szymona Nalewajka, Karola Śliwki, Kevina Gorzęby oraz Heleny Mieczkowskiej. Opiekunami grupy byli sensei Kinga Przybyłek, a w roli sędziego wystąpił senpai Krzysztof Modzelewski.

To były ostatnie starty w zawodach dla adeptów karate z MKKK w sezonie 2023/2024. Teraz czas na wakacyjne obozy i odpoczynek, aby we wrześniu na nowo walczyć o wymarzone cele.

Odsłon: 8688
Komentarzy: 0
11:11, 18.06.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karol Łasiewicki zawalczy w Warszawie!

Karol Łasiewicki zawalczy w Warszawie!

Zawodnik Ostrołęka Fight Academy zawalczy na Steadfast Kickboxing. Gala odbędzie się 3 sierpnia w Warszawie. Jak napisała sama federacja na swoim profilu "Nie zwalniamy tempa i przedstawiamy kolejne nazwisko naszej karty.

14 krążków ekipy Gnatkowskiego (zdjęcia)

14 krążków ekipy Gnatkowskiego (zdjęcia)

Ekipa Predatora MMA Myszyniec wygrała się do Sochaczewa, gdzie odbyła się Amatorska Liga MMA Rycerska. Podopieczni Rafała Gnatkowskiego raz za razem stawali na podium. W sumie przywieźli 14 medali.

Mamy medale! Ostrołęczanie walczyli w ruinach zamku! (zdjęcia)

Mamy medale! Ostrołęczanie walczyli w ruinach zamku! (zdjęcia)

W ostatnią sobotę czerwca ekipa Victorii Ostrołęka zakończyła pierwsze półrocze startów udziałem w zawodach MMA - Alma Rycerska, która odbyła się w nietypowej scenerii - ruinach zamku w Sochaczewie. 

Marcel Piersa na podium! Należy do światowej czołówki!

Marcel Piersa na podium! Należy do światowej czołówki!

Zawodnik Ostrołęka Fight Academy ma kolejny medal. Tym razem walczył podczas Pucharu Świata K1 w Budapeszcie. Podopieczny Arkadiusza Ludwiczaka po czterech tytułach w kraju wyruszył na podbój kuli ziemnskiej.

31 medali na 8 tatami!

31 medali na 8 tatami!

Znakomity sukces przedstawicieli Szkoły Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce. Podczas Warszawskiej Ligi Kuma Judo w Starych Babicach nasi przedstawiciele wywalczyli aż 31 medali w gronie ponad 500 zawodników, którzy walczyli na 8 tatami.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo