« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 25 lipca 2024 r., imieniny Krzysztofa, Walentyny, Jakuba

Moja Ostrołęka

Aktualności

31 medali na 8 tatami!

Znakomity sukces przedstawicieli Szkoły Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce. Podczas Warszawskiej Ligi Kuma Judo w Starych Babicach nasi przedstawiciele wywalczyli aż 31 medali w gronie ponad 500 zawodników, którzy walczyli na 8 tatami.
Podopieczni Piotra Pojawy raz za razem wchodzili na podium. - Dzięki rywalizacji nasi podopieczni zyskali nowe umiejętności oraz zdobyli cenne doświadczenie, które pomoże im w dalszej karierze sportowej. Wygrywanie daje dużo radości, ale to właśnie przegrywanie zmusza do refleksji, pobudza do zmiany i pozwala się rozwijać. Jak to powiedział kiedyś ktoś mądry: liczy się droga, nie cel - mówi.

Reklama

- Dziękujemy Krzysztofowi Florczakowi - dyrektorowi SP nr 10 w Ostrołęce. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za wsparcie i zaangażowanie w rozwój młodych sportowców.  Mamy nadzieję, że nasza współpraca w przyszłych latach będzie równie owocna. Dziękujemy za udostępnienie sali i sprzętu, który pomaga zawodnikom rozwijać umiejętności oraz zapewnia najlepsze warunki do osiągania sukcesów na tatami. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy  poświęcili swój czas i dołożyli cegiełkę do naszego wspólnego sukcesu! Jesteśmy dumni z naszej małej społeczności, dumni, bo tworzymy wyjątkowe rzeczy - dodaje.

ZŁOTE MEDALE
Maria Błaszczak, Ewa Lipska, Antoni Modzelewski, Kacper Woźniak, Michał Krupa, Bartosz Bednarczyk.
SREBRNE MEDALE
Victoria Giubilei, Żaneta Nadolna, Oliwia Grochocka, Maciej Krupa, Wojciech Mysiorski, Aleksander Mateusiak, Jakub Stepnowski.
BRĄZOWE MEDALE
Mikołaj Gąsecki, Karol Pędzich, Marcel Sojak, Artur Sojak, Aleksander Szyzdek, Grzegorz Banasiak, Lena Piersa, Zuzanna Piersa, Hanna Małaszek, Marcel Żochowski, Kira Kolch, Filip Tyszka, Mikołaj Sosiński, Jakub Sosiński, Liliana Waszkiewicz, Filip Kozłowski, Piotr Wierzbowski, Hubert Rawa.

 

Odsłon: 8034
Komentarzy: 1
16:02, 18.06.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karol Łasiewicki zawalczy w Warszawie!

Karol Łasiewicki zawalczy w Warszawie!

Zawodnik Ostrołęka Fight Academy zawalczy na Steadfast Kickboxing. Gala odbędzie się 3 sierpnia w Warszawie. Jak napisała sama federacja na swoim profilu "Nie zwalniamy tempa i przedstawiamy kolejne nazwisko naszej karty.

14 krążków ekipy Gnatkowskiego (zdjęcia)

14 krążków ekipy Gnatkowskiego (zdjęcia)

Ekipa Predatora MMA Myszyniec wygrała się do Sochaczewa, gdzie odbyła się Amatorska Liga MMA Rycerska. Podopieczni Rafała Gnatkowskiego raz za razem stawali na podium. W sumie przywieźli 14 medali.

Mamy medale! Ostrołęczanie walczyli w ruinach zamku! (zdjęcia)

Mamy medale! Ostrołęczanie walczyli w ruinach zamku! (zdjęcia)

W ostatnią sobotę czerwca ekipa Victorii Ostrołęka zakończyła pierwsze półrocze startów udziałem w zawodach MMA - Alma Rycerska, która odbyła się w nietypowej scenerii - ruinach zamku w Sochaczewie. 

Marcel Piersa na podium! Należy do światowej czołówki!

Marcel Piersa na podium! Należy do światowej czołówki!

Zawodnik Ostrołęka Fight Academy ma kolejny medal. Tym razem walczył podczas Pucharu Świata K1 w Budapeszcie. Podopieczny Arkadiusza Ludwiczaka po czterech tytułach w kraju wyruszył na podbój kuli ziemnskiej.

Dądera mistrzem. Prusiński ma srebro. Śliwka, Nalewajk, Gorzęba, Mieczkowska, Nalewajk z brązem

Dądera mistrzem. Prusiński ma srebro. Śliwka, Nalewajk, Gorzęba, Mieczkowska, Nalewajk z brązem

Reprezentacja Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate wystąpiła w Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w Karate. Co ciekawe, wszyscy nasi reprezentanci stanęli na podium!

» Wasze komentarze

Xxxx @ 18:23, 18.06.2024r. IP: *

Gratulacje pan Piotr super podejście do dzieciaków

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo