« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 21 lipca 2024 r., imieniny Daniela, Dalidy, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nasi na podium. Wchodzili na nie raz za razem (zdjęcia)

Klub Atleta Ostrołęka był organizatorem dużej imprezy sportowej, a mianowicie Mazowieckiego Wieloboju Atletycznego. Gościły kluby podnoszenia ciężarów z Mazowieckiego Okręgowego Związku Podnoszenia Ciężarów. 
W wieloboju, zgodnie z zasadami były cztery konkurencje, z czego trzy ogólnorozwojowe (bieg 4x10 m, trójskok w dal z miejsca, rzut piłką lekarską) oraz konkurencja techniczna. Tym razem było to rwanie.

Reklama

Wśród dziewcząt w wieku 7-10 lat nasz klub nie miał reprezentanta. Zwyciężyła zawodniczka z CLKS Mazovia Ciechanów Julia Załęcka. Jeśli chodzi o dziewczęta starsze, 11-13 lat - tu na podium stanęły trzy Atletki. Trzecie miejsce zdobyła Pola Michalak, drugie Kaja Jeziorkowska, natomiast pierwsze - Pola Larenta. Mistrzyni uzyskała także tytuł najlepszej wieloboistki zawodów! Tytuł najlepszej techniczki, czyli zawodniczki najlepszej jeśli chodzi o konkurencję rwania uzyskała Kaja Jeziorkowska.

Wśród chłopców w wieku 7-10 lat pierwsze miejsce zdobył Alexander Kiwak, drugie zajął Błażej Bakuła, natomiast trzecie nasz najmłodszy wieloboista - Jakub Zalewski. Tu również zdominowały barwy UKS Atleta. 

Wśród chłopców starszych identycznie - najwyższe lokaty zajęli nasi zawodnicy. Trzecie miejsce powędrowało do Szymona Późniewskiego, drugie do Markusa Kiwaka, a pierwsze - do Piotra Późniewskiego. Najlepszym wieloboistą został Markus Kiwak, natomiast nagrodę najlepszego technika jego brat Alex.

- Nasz klub okazał się niepokonany w tej edycji wieloboju i w klasyfikacji drużynowej bezapelacyjnie zajęliśmy pierwsze miejsce, drugie miejsce CLKS Mazovia Ciechanów, a trzecie WLKS Siedlce - cieszy się Władysław Niedźwiecki, szkoleniowiec UKS-u Atleta.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Nasi na podium. Wchodzili na nie raz za razem

Więcej zdjęć: Nasi na podium. Wchodzili na nie raz za razem

 

 

Odsłon: 4008
Komentarzy: 0
12:40, 20.06.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

W hołdzie Krystianowi, który gra niebieskich boiskach (zdjęcia)

W hołdzie Krystianowi, który gra niebieskich boiskach (zdjęcia)

Atrakcje, pyszności i dużo sportowych emocji przygotowano na III Nowowiejskim Międzypokoleniowym Memoriale Sportowym ku pamięci Krystiana Żyłko. Była upalna temperatura oraz cos dobrego dla każdego.

Julia Stachurska trzecią zawodniczką Polski

Julia Stachurska trzecią zawodniczką Polski

Zawodniczka UKS-u Atleta Ostrołęka przeszła do historii podnoszenia ciężarów na naszym podwórku. Julia Stachurska wywalczyła brązowy medal podczas XXX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Bezpłatna gra w szachy dla dzieci i młodzieży

Bezpłatna gra w szachy dla dzieci i młodzieży

W każdy wtorek oraz czwartek lipca, w godzinach 10.00-12.00 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrołęce zaprasza na bezpłatną grę w szachy dla dzieci i młodzieży. Aktywność odbywać się będzie w Parku Wodnym w Ostrołęce. 

Wakacyjne zajęcia z Fight Academy Ostrołęka

Wakacyjne zajęcia z Fight Academy Ostrołęka

W każdy poniedziałek i środę lipca oraz sierpnia MOSiR zaprasza na bezpłatne treningi kickboxingu. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-10 lat i będą prowadzone przez klub Fight Academy Ostrołęka.

Marcin Brewczyński mistrzem Polski!

Marcin Brewczyński mistrzem Polski!

Dzielnicowy asp. Marcin Brewczyński zdobył złoty medal podczas IV Otwartych Mistrzostw Polski Nordic Walking na 10 km. Rywalizacja odbyła się w największym parku miejskim w Polsce, który znajduje się w Bydgoszczy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo