Niedziela, 21 lipca 2024 r., imieniny Daniela, Dalidy, Benedykta

Fajerwerki ULKS-u Ołdaki. Kurpik na łopatkach. Hat-trick Szabłowskiego (zdjęcia)

Aż siedem goli padło w ostatnim meczu Dalubo Klasy Okręgowej w tym sezonie. W derbach zdecydowanie lepsi okazali się gracze Andrzeja Laskowskiego. Beniaminek z Ołdak urządził sobie ostre strzelanie.

ULKS Ołdaki - Kurpik Kadzidło 6:1 (5:0)
Bramki: Skowroński 4', D. Szabłowski 14', 18', 47', Brzostek 36', Siemborski 43' - 53'.

ULKS Ołdaki - Kurpik Kadzidło

Więcej zdjęć: ULKS Ołdaki - Kurpik Kadzidło

Odsłon: 7395
Komentarzy: 7
17:15, 22.06.2024r.

Orz Goworowo rozpoczyna przygotowania do sezonu i zaprasza na treningi. Tak mocnej B klasy dawno nie było

Jutro przygotowania do nadchodzącego sezonu rozpoczną piłkarze Orza Goworowo. W tym roku B klasa będzie wyjątkowo silna. Zgłosiło się 11 zespołów, to aż o cztery więcej niż w ubiegłym roku.

Sensacja w Szczytnie. Bartnik pokonał faworyzowaną Gwardię

Pod wodzą nowego trenera Sebastiana Kozłowskiego Bartnik Myszyniec sprawił swoim kibicom nie lada niespodziankę. Występujący w A klasie zespół z naszego powiatu pokonał na wyjeździe Gwardię Szczytno (klasa okręgowa, grupa warmińsko-mazurska).

Wysoka porażka Narwi (zdjęcia)

Aż sześć bramek straciła ostrołęcka Narew w dzisiejszym meczu sparingowym z beniaminkiem IV ligi – MKS Przasnysz. Do przerwy niebiesko-czerwoni przegrywali 0:3, a trzy bramki w całym meczu zdobył były zawodnik Narwi Kamil Jastrzębski.

KS CK Troszyn rozgromił Sokoła. Lewczuk zakończył strzelanie (zdjęcia)

Podopieczni trenera Michała Złotkowskiego wysoko pokonali dziś spadkowicza z IV ligi – Sokół Serock. Trzy z siedmiu bramek zdobyli debiutujący w drużynie – Radosław Zyśk, Maciej Twarowski i Igor Lewczuk, który strzelił ostatniego gola.

10 bramek w meczu Narwi z Kurpikiem (zdjęcia)

W rozegranym wczoraj meczu kontrolnym na stadionie przy ul. Partyzantów rezerwy ostrołęckiej Narwi przegrały z Kurpikiem Kadzidło. W spotkaniu padło aż 10 bramek.

Troszyn @ 17:35, 22.06.2024r. IP: *.*.124.15

Szabłowski do Troszyna trafi

Kibic @ 17:45, 22.06.2024r. IP: *

Szabłowski za mocny na Troszyn

Fan Kurpika @ 19:54, 22.06.2024r. IP: *.*.124.114

Szanowny Redaktorze,
Z kronikarskiego obowiązku chyba warto było wspomnieć że Kurpik grający już o pietruszkę chciał dać szanse młodym adeptom drużyny. Przecież nie było jakiejś połowy podstawowego składu. Więc hurra optymizm i wspominania że Kurpik był na łopatkach świadczy jedynie że "nie odrobił Pan lekcji" i nie rozeznał się w sytuacji przed meczem.
Rzecz jasna gratulacje dla Ołdak. Byliście lepsi ale miejcie świadomość że graliście z rezerwami Kurpika. Jak na wiosnę Kurpik był w optymalnym składzie to wynik był zgoła inny. Tak gwoli przypomnienia.

Do fan kurpka @ 20:59, 22.06.2024r. IP: *.*.72.135

Byliśmy chyba na dwóch innych meczach. Z kurpika nie było 2 może 3. A to nie zmienia faktu że w pierwszej połowie kurpik nie istniał i został zdominowany przez drużynę z oldak. Także zastanów się co piszesz bo żenada...
A tak ogólnie grochu przyszły sezon lider obrony w drużynie rzekunia.

Ha @ 21:00, 22.06.2024r. IP: *.*.72.135

Hh

KADZIDŁO DO FAN KURPIKA @ 22:00, 22.06.2024r. IP: *

Nie szukajmy tłumaczeń byli po prostu lepsi i trzeba się z tym pogodzić zagrali świetny mecz trzeba im to przyznać

@ 07:59, 23.06.2024r. IP: *.*.195.247

Z kurpika było 4 zawodników z podstawowego składu , reszta to ci którzy dostali szansę pogrania w meczu o pietruszkę to chyba ty byłeś na innym meczu. Tak czy się radości życzę.