« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 9 lipca 2025 r., imieniny Lukrecji, Weroniki, Anatolii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Siatkarki Nike walczyły w Mysidle

Podopieczne Małgorzaty Olk pojechały po kolejne doświadczenia. Siatkarki OTPS-u Nike Ostrołęka zagrały pierwszy turniej ligowy Mazowieckiej Ligi Minisiatków czwórek. 




W Mysidle wystąpiły dwie ekipy. Nike I w składzie: Natalia Szabłowska, Pola Samsel, Emilia Suska, Alicja Cieślak, Zosia Orłowska i Ania Siudek grały w III lidze. Wygrały dwa z pięciu meczów.

Reklama

Z kolei Nike II w składzie: Idalka Garlińska, Natalia Frydryk, Kornelia Białczak, Liliana Łuj, Lena Chrzczonowska i Aleksandra Kielak rywalizowały o poziom niżej. Triumfowały w trzech z pięciu spotkań.

Brawo!

Odsłon: 10921
Komentarzy: 0
17:02, 12.04.2025r.

« Powrót do strony głównej


» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz




Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama