Aktualności
Aleksandra Kucharska i Paweł Subczyński ze złotem! Wystąpią w: Wietnamie, Chinach, Rumunii. Mają awans na mistrzostwa świata!
W miniony weekend Krotoszyn stał się areną sportowych emocji, goszcząc Puchar Polski Polskiego Związku Sportu Tanecznego. Ogromny sukces odniesli reprezentanci UKS-u Atria Ostrołęka. Aleksandra Kucharska i Paweł Subczyński zdobyli złoty medal i potwierdzili swoją pozycję jako jednej z najbardziej utytułowanych par tanecznych w kraju.
Zwycięstwo w prestiżowym turnieju pozwoliło Aleksandrze i Pawłowi umocnić się na pierwszym miejscu w rankingu sportowym PZST, a także zapewniło im kwalifikację do Mistrzostw Świata, które odbędą się w listopadzie w Rumunii. To jednak nie koniec ich międzynarodowej przygody. Jeszcze w przyszłym tygodniu para wystąpi w dwóch prestiżowych turniejach w Wietnamie i Chinach.
Reklama
Dla trenerem UKS-u Atria Ostrołęka to powód do dumy, a dla młodych tancerzy wielka nagroda. Sukces Aleksandry i Pawła to efekt wieloletniej pracy, pasji i determinacji, które udowadniają, że marzenia można przekuć w rzeczywistość.
- Odsłon: 1113
- Komentarzy: 0
- 10:02, 03.07.2025r.