« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 4 grudnia 2020 r., imieniny Barbary, Krystiana, Berny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Znakomity start mają za sobą zawodnicy Gladiatora

Kolejny znakomity start mają za sobą zawodnicy „Gladiatora”.

W ostatni weekend listopada wystartowali w turnieju ju jitsu w Warszawie. Przywieźli 9 medali w tym 3 z najcenniejszego kruszcu. Ostrołęccy "Gladiatorzy" zmagali się w konkurencji grapplingu z przeciwnikami z dziesięciu klubów z Mazowsza.


 

Tym razem wysoko postawili sobie poprzeczkę, ponieważ oprócz walk w swoich kategoriach wagowych i wiekowych wystartowali również w wyższych kategoriach. Znakomicie zaprezentował się trener Gladiatorów Wojciech Dudkowski, który w swojej kategorii wagowej (do 75 kg) nie dał szans swoim przeciwnikom i zdobył złoty medal, kończąc wszystkie swoje walki przed czasem. Następnie zmierzył się z o wiele cięższymi od siebie rywalami w kategorii Open (powyżej 97 kg). W tej kategorii również zdobył złoty medal poddając każdego z rywali skutecznym duszeniem.

Świetnie walczył, powracający na matę po kontuzji Łukasz Zaniewski – nie dał szans rywalom w kategorii seniorów do 66 kg. W zawodach walczyli również juniorzy, którzy pokusili się o próbę sił w walkach z seniorami. Patryk Ogonowski, którego zobaczymy 17 grudnia na II Gali MMA i K1 wywalczył srebrny medal w kategorii juniorów i brązowy w kategorii seniorów. Adrian Dmochowski zdobył srebrny medal w kategorii seniorów, a Paweł Godlewski brązowy w kategorii juniorów. Kuba Brzostek przywiózł dwa medale - brązowy w kategorii junior i srebrny w kategorii senior.

Odsłon: 1442
Komentarzy: 0
15:06, 05.12.2010r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zobacz walki naszych zawodników (wideo)

Zobacz walki naszych zawodników (wideo)

Zapraszamy do obejrzenia niektórych walki z Ligi Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów. W sumie przeprowadzono 27 walk w formule boks, MMA, kickboxingu oraz K1. Wydarzenie sportowe było współfinansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego oraz z dotacji miasta Ostrołęki.

Znamy wyniki Ligi Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów (zdjęcia)

Znamy wyniki Ligi Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów (zdjęcia)

Kolejna Liga Kurpiowska Kuźnia Mistrzów stała przeszła do historii. Udało się przeprowadzić 27 walk w formule boks, MMA, kickboxingu, K1. Wydarzenie sportowe było współfinansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego oraz z dotacji miasta Ostrołęki.

Krystian z gratulacjami

Krystian z gratulacjami

Prezydent Ostrołęki pogratulował osiągnięć Szymonowi Krystianowi, który wziął udział w odbywających się w Luboniu VI Mistrzostwach Europy Ju-jitsu CBJJP, który zaowocował zdobyciem złotego medalu w kategorii masters oraz brązowego medalu w kategorii adult.

 

32 pojedynki. Ale będzie się działo!

32 pojedynki. Ale będzie się działo!

Już 21 listopada w hali widowiskowo-sportowej w Ostrołęce odbędzie się Liga Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. W sumie zaplanowanych zostało aż 32 walki. Niestety, spotkań nie będą mogli zobaczyć kibice. Już dzisiaj zapraszamy do śledzenia wyników na naszej stronie. Pojawi się również materiał filmowy.

Dmochowski mistrzem Warszawy! 'Czułem, że to mój dzień'

Dmochowski mistrzem Warszawy! "Czułem, że to mój dzień"

Wiktor Dmochowski został triumfatorem Mistrzostw Warszawy K-1 Rules w kategorii juniorów do 67 kg. Podopieczni Arkadiusza Ludwiczaka wygrał dwie walki. 18-latek z Ostrołęka Fight Academy zadedykował triumf swojemu trenerowi oraz rodzinie. Ostrołęczanin powtórzył wyczyn Karola Łasiewickiego sprzed roku.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo