« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualno¶ci

Dobre wyniki pływaków U¦KS na starcie sezonu (zdjęcia)

Dziewięć medali przywieĽli młodzi pływacy ostrołęckiego U¦KS z XIII Grand Prix Legionowa. Najlepsze wyniki osi±gnęła Żaklina Wikieł, która była pierwsza na 50 m st. klasycznym i zajęła drugie miejsce na 100 m sposobem zmiennym. Dało to podopiecznej trenera Włodzimierza Janczewskiego również pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej.


Bardzo dobrze wypadła również Angelika Wikieł, która była pierwsza na 100 m klasykiem i pi±ta 100 m sposobem zmiennym, dzięki czemu zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej rocznika 98-99. Pozostali zawodnicy osi±gnęli następuj±ce wyniki:

Bartosz Choromański – drugie miejsce 100 m klasykiem i drugie na 100 m stylem zmiennym, Paweł Szulerecki – drugie miejsce 100m st. grzbietowym i drugie miejsce na 100 m dowolnym, Jasiek Karpiński zaj±ł trzecie miejsce na 50 m st. dowolnym. Br±zowy medal z Legionowa przywiózł też Kacper Wróblewski na 100 m grzbietem.

 

Na zawodach startowali także Martyna Choromańska, Maciek Kwiatkowski, Karol Bojarski i Czarek Pardo, ale powrócili do Ostrołęki bez zdobyczy medalowych.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia Grand Prix Legionowa w pływaniu

Odsłon: 1796
Komentarzy: 0
22:33, 24.01.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powi±zane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planuj± starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenuj± pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenuj± indywidualnie i czekaj± na możliwo¶ć regularnych treningów na basenie. Większo¶ć tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężk± pracę i osi±gnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężk± pracę i osi±gnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sob± udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężk± pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynaj± zimow± przerwę w nauce. Teraz mog± wypocz±ć spędzaj±c aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jak± ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialno¶ci za tre¶ć komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należ± one do osób, które je zamie¶ciły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo