« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualno¶ci

Pływacy U¦KS z rekordami w Ciechanowie

Ciechanowska pływalnia „U Ciecha” jak co roku zgromadziła ponad 300 zawodników z całego kraju. Miasto Ostrołękę reprezentowali pływacy U¦KS. Podopieczni Włodzimierza Janczewskiego jak zwykle nie zawiedli i powrócili z medalami.


Trzykrotni na trzecim stopniu podium stan±ł Paweł Szulerecki na dystansach: 100 m dowolnym i grzbietem oraz 200 m stylem zmiennym. Z medalami wróciły też siostry Wikieł, które rywalizowały z rok starszymi koleżankami. Na 100 m stylem klasycznym Angelika pokonała rywalki zdobywaj±c złoty medal, za¶ Żaklina br±zowy.

 

Pozostali zawodnicy: Maciek Kwiatkowski, Karol Bojarski i Kacper Wróblewski choć nie zdobyli medali to walczyli dzielnie o jak najwyższe lokaty. Większo¶ć naszych pływaków pobiła swoje rekordy życiowe.

 

Zapraszamy do naszej galerii:

Zawody o puchar Dyrektora MOSiR w Ciechanowie (06.02.2011) i Okręgowa Liga Pływacka Warszawy i Mazowsza (08.02.2011)

Zawody o puchar Dyrektora MOSiR w Ciechanowie

Odsłon: 1823
Komentarzy: 1
12:58, 11.02.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powi±zane artykuły

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sob± udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężk± pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynaj± zimow± przerwę w nauce. Teraz mog± wypocz±ć spędzaj±c aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jak± ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

Złote medale młodych pływaczek UKS Pi±tka

Złote medale młodych pływaczek UKS Pi±tka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Pi±tka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu ¦więtokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty maj± za sob± zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzie¶ci medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

» Wasze komentarze

@ 11:19, 12.02.2011r. IP: *.*.32.138

super dzieciaki!!! gratulacje!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialno¶ci za tre¶ć komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należ± one do osób, które je zamie¶ciły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo