« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pracowite ferie lekkoatletów

(fot. Fot. OKLA`)

Zawodnicy i zawodniczki Ostrołęckiego Klubu Lekkoatletycznego OKLA przez okres ferii zimowych ciężko trenowali na licznych obozach przygotowując się do drugiej części sezonu. Podopieczni trenerów Marka Kwiatkowskiego, Dariusza Dąbrowskiego i Bartosza Witkowskiego szlifowali formę, która ma pomóc w osiągnięciu kolejnych rekordów życiowych i zdobyciu medali na różnych imprezach.


W okresie ferii zimowych najlepsi zawodnicy klubu OKLA trenowali na obozach sportowych:

  • Kajetan Prusaczyk – obóz Kadry Polski Juniorów – 11-22.02. Cetniewo.
  • Igor Bastek  - obóz Kadry Mazowsza Juniorów – 13-22.02. Szczawnica.
  • Joanna Golan i Katarzyna Gwiazda – obóz Kadry Mazowsza Juniorów – 13-20.02. Murza Sichla k/Zakopanego.
  • Klaudia Dobkowska – obóz Kadry Mazowsza Juniorów – 14-23.02. Wisła.
  • Magdalena Żebrowska, Aleksandra Dzwigała, Emilia Kurpiewska, Wioleta Głażewska, Aneta Głażewska, Maria Choromańska, Natalia Bieńkowska, Justyna Zalewska, Aleksandra Dziełak i Martyna Budziłek – obóz Kadry Mazowsza Młodzików – 14-23.02. Wisła.
  • Luiza Grabowska, Dominika Zaniewska, Mateusz Zalewski, Przemysław Brulinski, Monika Młynarczyk, Damian Świerdzewski, Arkadiusz Borkowski i Paweł Polakowski – obóz klubowy – 14-23.02. Wisła.
  • Łukasz Kowalski – obóz Kadry Polski Młodzieżowców – 14-25.02. Spała.
Odsłon: 3557
Komentarzy: 0
21:24, 25.02.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Trzecia lokata Pajewskiej, Budziłek i Gruz

Trzecia lokata Pajewskiej, Budziłek i Gruz

Pięć zawodniczek z UKS Siódemka Ostrołęka wzięło udział w kolejnym mitingu lekkoatlatycznym w Warszawie. Podopieczne Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego zanotowały pozytywne występy, trzykrotnie zajmując miejsce w ścisłej czołówce. Do tego jedna z reprezentantek poprawiła rekord życiowy.

 

Poprawione wyniki Izy i Nikoliny

Poprawione wyniki Izy i Nikoliny

Dwie podopieczne Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego z UKS Siódemka Ostrołęka wzięły udział w mistrzostwach Polski juniorek młodszych U-18 w lekkiej atletyce. W Radomiu Nikolina Dziadak i Izabela Marcińczyk zaprezentowały się z pozytywnej strony i odnotowały wartościowe rezultaty.

 

Alicja Prusik w złocie

Alicja Prusik w złocie

Cztery zawodniczki Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięły udział w mistrzostwach Mazowsza w lekkiej atletyce U-16. Podopieczna Katarzyny i Konrada Szusterów stanęła na najwyższym stopniu podium. Pozostałe dziewczęta pobiły rekordy życiowe.

 

Gosia ze złotem, Iza z dwoma brązami

Gosia ze złotem, Iza z dwoma brązami

Trzy medale wywalczyły podopieczne Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego podczas mistrzostw województwa młodzików i młodziczek (U-16) w Ciechanowie. Zawodniczki UKS Siódemki Ostrołęka trzykrotnie wchodziły na podium.

 

Moszczyński wicemistrzem kraju!

Moszczyński wicemistrzem kraju!

Pięcioro podopiecznych Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięło udział w Mistrzostwach Polski do lat 18 w lekkiej atletyce. W Radomiu zaprezentowali się: Sebastian Moszczyński, Karolina Grzeszczyk, Patrycja Przybysz, Dominik Kowalczyk oraz Kornelia Szymczyk. 

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo