Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Janczewski i Pietruczuk medalistami Mistrzostw Polski

Dwa brązowe medale przywieźli zawodnicy ostrołęckiej Victorii z finałowych zawodów Mistrzostw Polski Juniorów, które zostały przeprowadzone w Lublinie. Na najniższym stopniu podium stanęli w kat. 56 kg stanął Marek Pietruczuk, który w półfinale musiał uznać wyższość Sylwestra Kozłowskiego (Gwardia Warszawa) oraz ...

Rafał Janczewski w kat. 75 kg, który doznał kontuzji i do półfinałowego pojedynku nie mógł przystąpić. Bez medalu powrócił Mariusz Pyskło, który brał udział w kat. 52 kg.

Kolejnymi zawodami z udziałem naszych zawodników będą w najbliższy weekend eliminacje strefowe do Mistrzostw Polski w kategorii kadetów. Przypomnijmy, iż w marcowych Mistrzostwach Polski Seniorów medalu nie udało się walczyć Rafałowi Sodórowi i Bartoszowi Szczotce.

Odsłon: 1627
22:27, 24.03.2011r.

Znamy rywala Przemysława Zyśka

Fiński wiking Tomi Silvennoinen będzie rywalem wychowanka Victorii Ostrołęka podczas Knockout Boxing Night#12. Już teraz można zamawiać bilety na stronie ebilet.pl. Gala odbędzie się w Arenie Suwałki już 29 sierpnia.

Zyśk powalczy w Suwałkach

Wychowanek Victorii Ostrołęka już w sierpniu stoczy kolejną walkę zawodową. Przemysław Zysk będzie jednym z zawodników, którzy wystąpią w Arenie Suwałki podczas Knockout Boxing Night#12. Już teraz można zamawiać bilety na stronie ebilet.pl.

Gnatkowski wywalczył srebro

Duży sukces zawodnika UKS Fight Academy Ostrołęka. Krystian Gnatkowski wywalczył srebrny medal podczas Pucharu Mierzei Wiślanej w MMA (ALMMA), który odbył się w Stegnie. Nasz przedstawiciel musiał uznać wyższość tylko jednego przeciwnika.

Dla mnie najważniejsza jest rodzina. Wywiad z Przemysławem Zyśkiem

W minioną sobotę wychowanek Victorii Ostrołęka stoczył trzynastą zawodową walkę w ringu. Wygrał decyzją sędziów. Podczas Gali Knockout Boxing Night #11 w Augustowie Zyśk był lepszy od Ivansa Levickisa. Jak ocenia swój bój? O której wrócił do domu? Co robił w poniedziałek i we wtorek? Jakie ma plany na przyszłość? Zapraszamy do lektury.

Golon zmierzy się z Kraską

22 sierpnia odbędzie się gala FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. Obok Karola Łasiewickiego z Fight Academy Ostrołęka powalczy Piotr Golon, który stoczył jedną walkę zawodową i ją wygrał. Rywalem Golona trenującego na co dzień w Warszawskim Centrum Atletyki będzie Kamil Kraska (4-1, 2 KO, 2 SUB).