Piątek, 26 kwietnia 2024 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Derby powiatu dla Troszyna (zdjęcia)

Piłkarze KS CK Troszyn pokonali w derbowym spotkaniu przed własną publicznością Rzekuniankę Rzekuń 2:1. Do przerwy jednak to podopieczni Pawła Sendrowskiego prowadzili 1:0 po trafieniu niezawodnego Krzysztofa Dzieruka, ale po zmianie stron nieco opadli z sił, a inicjatywę przejęli wówczas gospodarze.

Podopieczni Przemysława Stepnowskiego zdobyli dwie bramki w drugiej odsłonie po stałych fragmentach gry. Najpierw w 52. minucie Piotr Kamionowski strzałem z głowy zaskoczył Daniela Woźniaka, a nieco ponad kwadrans później w podobnej sytuacji bramkę zdobył Łukasz Bałazy.

KS CK Troszyn - Rzekunianka Rzekuń 2:1 (0:1)
Bramki: P. Kamionowski 52. - Dzieruk 15. Bałazy 70.

Troszyn: Puścian - Wieczroek. - K. Kamionowski, Jastrzębski, Peczyński, P. Kamionopwski, Wiski (75. Kowalski), Tokarzewski, Dąbrowski, Dzwonkowski (55. Krupka) - Aleksandrowicz (45. Bałazy)

Rzekunianka: Woźniak - Morka (80. Kowalski), Kucisz, Grochocki, Borkowski - Karczewski, Cylwik (60. Malanowski), Kurpiewski, Lelujka (82. Dobkowski), Dąbkowski (65. Cesarski) - Dzieruk

Odsłon: 3245
Komentarzy: 9
20:31, 11.06.2011r.

obserwator @ 22:54, 11.06.2011r. IP: *.*.235.21

Ten sędzia, skąd oni go wzięli, skur...... Nieźle Troszyniaki musieli posypać kasą w przerwie, bo zawodnicy już dawno byli na boisku a sędziowie wyszli po 5 min.

k @ 23:16, 11.06.2011r. IP: *.*.24.34

wielka rzekunianka:) sil maja na jedna polowe i najleiej zwalic wszystko na sedziow a teraz panie stepnowski trzeba wzmocnic druzyne bo okregowka bedzie naprawde silna i 3-4solidnych pilkarzy by sie przydalo

kib @ 12:40, 12.06.2011r. IP: *.*.180.89

Niestety jakie trening taka gra....a drurzyny nie trzeba wzmacniać tylko dobrze ją poprowadzić

do k @ 15:54, 12.06.2011r. IP: *.*.221.203

Jak nie byłeś na meczu to się nie odzywaj, bo nawet zawodnicy Troszyna mówili że gwizdał pod nich. Wiec siarap

gwizdał nie gwizdał @ 07:15, 13.06.2011r. IP: *.*.70.194

Gwizdał nie gwizdał Wiadomo że Troszyn nie odpuści i sędziom do w łapę jak będą problemy dlatego jak przegrywali do przerwy to w ruch poszła kasa. Sędziowie odczekali az piłkarze wejdą na murawę, dostali w łapę i dopiero wyszli z szatni. Jak to mogło by być zeby Troszyn przegrał i grała w A klasie .Pan S razem z panem W ( syn) w A klasie o zgrozo :)))) Inna bajka że Rzekuń po 15 minutach drugiej połowy nic nie grał, a bramki stracił z własnej głupoty. zmiany w Rzekuniu nie trafione niestety. Tak w gruncie rzeczy to dobrze by było żeby obie drurzny spadły. zarówno Troszyn (ze swoimi przekrętami) jak i nieudolna w grze (przez cały sezon) Rzekunianka.

Hehe Do GwizDaŁ... @ 08:41, 14.06.2011r. IP: *.*.148.38

CZlowiek zaloz buty...i pokaz na co Cię Stac...bo Chyba poza zjeB***mi komentarzami to na nic :D
Jak Przyjedziesz do Troszyna tez dostaniesz w lape...pento a potem se nim mozesz zeby szczotkowac :D jak ktos Ci sie spusci na facjate moze dostaniesz olsnienia...i przestaniesz pisac takie gnioty...a skoro juz jestes taki dociekliwy to na Psa idz:D łachmaniarzu...a i na koniec...Ułaskawiam Cie...plucjac Ci w ryj :D

Gwizdał nie gwizdał @ 08:51, 15.06.2011r. IP: *.*.70.194

Brawo z zwięzłą wypowiedz. Nie za dużo wyrazów jak na tak mały rozum. Chyba ci ktoś podpowiadał.

hehe @ 12:10, 26.06.2011r. IP: *.*.148.38

moja wypowiedz byla bardziej zwiezla niz twoj rów...ze zdjetym simlockiem:D pozdrawiam:D

rzekuniak @ 15:54, 03.07.2011r. IP: *.*.185.98